żona ministra zdrowia
Fot. Wikimedia Ministerstwo Zdrowia CC BY 3.0
Mateusz Sidorek - 27 Marca 2021

Wiemy, kim jest żona ministra zdrowia

Żona ministra zdrowia już od dłuższego czasu przyciąga uwagę dziennikarzy. W związku ze wzrostem rangi Adama Niedzielskiego reporterzy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o jego wybrance. Okazuje się, że jest od niego rok młodsza i zajmuje stanowisko referendarza sądowego. Małżonkowie są zodiakalnymi Skorpionami.

Jeszcze przed pandemią koronawirusa stanowisko szefa resortu nie budziło zainteresowania w społeczeństwie, jednak obecnie nie tylko Adam Niedzielski, ale również żona ministra zdrowia są postaciami bardzo medialnymi. O ile o następcy Łukasza Szumowskiego wiemy już niemal wszystko, to jego partnerka nadal stanowi tajemnicę dla dziennikarzy.

Żona ministra zdrowia musi obecnie pogodzić się z tym, że Adam Niedzielski jest w ostatnim czasie bardzo zajętym człowiekiem i prawdopodobnie rzadko bywa w domu. Szczególnie że obecnie Polska mierzy się z trzecią falą zarażeń, która spowodowała duże obciążenie systemu zdrowia.

Co wiemy o żonie ministra zdrowia?

Wiele wskazuje na to, że jak w przypadku Łukasza Szumowskiego, żona ministra zdrowia woli się nie wychylać i nie przyciągać zbyt dużej uwagi mediów. Jednak reporterzy próbowali dowiedzieć się czegoś więcej o partnerce szefa resortu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennikarzy Małgorzata Niedzielska urodziła się 13 listopada 1974 roku – niemal równo rok po swoim mężu, który przyszedł na świat 19 listopada 1973 roku. Oznacza to, że oboje są zodiakalnymi Skorpionami.

Minister zdrowia zabrał głos ws. godziny policyjnejMinister zdrowia zabrał głos ws. godziny policyjnejCzytaj dalej

Jeśli wierzyć astrologom, związki dwóch Skorpionów są zazwyczaj bardzo udane, choć nie brakuje w nich emocji. Co jeszcze wiemy o partnerce szefa resortu? Małgorzata Przewłoka-Niedzielska pracuje w sądzie.

Żona ministra zdrowia ujawniła, gdzie pracuje

W związku ze stanowiskiem Adama Niedzielskiego żona ministra zdrowia musiała ujawnić stan posiadania. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, czym zajmuje się Małgorzata Przewłoka-Niedzielska.

Wybranka Adama Niedzielskiego jest referendarzem w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa. Kobieta pracuje w Wydziale Ksiąg Wieczystych. Dokumentacja wskazuje na to, że wcześniej pełniła podobną funkcję w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w II Wydziale Cywilnym.

W poprzednich latach Małgorzata Niedzielska pracowała też w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w XIV Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego. Kobieta ujawniła stan posiadania kilka miesięcy przed mężem.

Okazuje się, że paramieszka w domu o powierzchni 110 metrów kwadratowych oraz posiada mieszkanie o powierzchni 90,1 metrów kwadratowych. W ich posiadaniu znajduje się też działka (998 metrów kwadratowych).

Żona ministra zdrowia

Z: https://www.gov.pl/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska; Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News