Maria Sadowska i Adrian Łabanowski
instagram.com/mariasadowska/
Wiadomości Pikio - 20 Maja 2019

Adrian Łabanowski - kim jest mąż Marii Sadowskiej?

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski to jedno z niewielu małżeństw w show-biznesie, które trzyma się nieco na uboczu, choć oboje są znani, nie afiszują się ze swoim uczuciem. Czym zajmuje się mąż słynnej piosenkarki?

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski wzięli sekretny ślub 18 sierpnia 2017 roku. Cała ceremonia była utrzyma w tajemnicy, młoda para nie chciała, by w tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli im paparazzi. Na uroczystość zaproszona była tylko najbliższa rodzina i garstka przyjaciół.

Maria Sadowska - kim jest artystka?

Maria Sadowska urodziła się 27 czerwca 1976 roku, jest polską piosenkarką wykonującą muzykę pop, jazz, funk i elektroniczną. Jej drugą pasją, zaraz po muzyce, jest kinematografia, spełnia się jako scenarzystka i reżyserka filmowa.

W 2009 roku zaprezentowała krótkometrażowy film Non Stop Kolor. Jej najnowsza produkcja Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej została nagrodzona na wielu międzynarodowych festiwalach kinowych, spotkała się również z uznaniem widowni.

- Ostatnie cztery lata poświęciłam głównie filmowi, który był na pierwszym planie. Również płyta "Dzień kobiet" traktowała o sprawach społecznych i trochę byłam zmęczona obciążaniem sztuki misją społeczną. Wierzę w to, uważam, że powinnam to robić i na pewno nie przestanę. Natomiast miałam też poczucie, że chciałabym zrobić coś czysto abstrakcyjnego - a muzyka jest czysto abstrakcyjna - wyznaje artystka.

Obecnie bierze udział w programie TVN Agent-Gwiazdy, w środę będzie walczyła o wygraną i pieniężną nagrodę w tym show. Ponadto przez kilka edycji była jednym z jurorów w The Voice of Poland.

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski. Mąż piosenkarki również jest w branży?

Adrian Łabanowski z wykształcenia jest fizjoterapeutą, jednak swoje życie zawodowe związał z muzyką. Jest współzałożycielem zespołu No Logo, jego liderem, wokalistą, gitarzystą, a także autorem tekstów i muzyki.

Mężczyzna jest ojcem dwójki dzieci Marii Sadowskiej: Lilii (2013 roku) oraz Iwo (2015 roku). Para związana jest ponad dziesięć lat, jednak dopiero w 2017 roku postanowili po raz drugi zalegalizować swój związek i wziąć ślub kościelny, wcześniej zdecydowali się tylko na ślub cywilny.

- Adrian robi też swoje rzeczy, ma swój zespół reggae No Logo, kręci o nim krótkie filmy dokumentalne, gra koncerty. Jest muzykiem z powołania. Napisaliśmy razem wiele tekstów do moich piosenek. Uzupełniamy się na różnych poziomach. Adrian jest mega pozytywnym człowiekiem. Artystą, ale takim mocno stojącym na ziemi. A ja takim, że trzeba mnie trzymać na sznurku, żebym nie odleciała w kosmos. Jesteśmy ze sobą długo. Wiemy, jak sobie ze sobą poradzić - wyznaje Maria Sadowska.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Z kim jest Jacek Braciak? Aktor nie chwali się swoim życiem prywatnym
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Kim jest "ekskluzywny menel" Kamil Pawelski? Bloger wystąpił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News