nie da się zalogować na facebooka (1)
pexels.com
Patryk Przybyłowski - 5 Grudnia 2018

Dlaczego nie da się zalogować na Facebooka? "Wpisuję dobre hasło..." Awaria portalu

Z całej Polski napływają niepokojące informacje. Coraz więcej osób walczy z tym, że nie da się zalogować na Facebooka. Internauci obawiają się, że ich konta mogły paść ofiarą hakerskiego ataku, który doprowadził do utraty kontroli nad swoim profilem. Jaka jest prawda?

Z minuty na minutę lawina doniesień dotyczących tego, że nie da się zalogować na Facebooka rośnie. Użytkownicy najbardziej znanego portalu społecznościowego nie do końca wiedzą co się dzieje i boją się, że może to być jeden z cyberataków.

Nie da się zalogować na Facebooka

Tuż po godzinie 14:00 większość osób, które chciały się zalogować na Facebooka, spotkało się z przykrą niespodzianką. Portal społecznościowy stał się dla nich niedostępny. Najczęściej odbijają się od komunikatu o błędnym haśle, ale jakiekolwiek próby resetowania hasła kończą się fiaskiem. Jest to spowodowane awarią systemu. Póki co nic nie wskazuje na atak hakerów.

Nie można zalogować się na Facebooka

Kolejni użytkownicy zgłaszają, że problem występuje zarówno na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych. W takim wypadku dotyczy również aplikacji mobilnej Facebooka, która towarzyszy zdecydowanej większości internautów. Problemy występują również podczas logowania w Messengerze. Nie tylko Polacy mają trudności z zalogowaniem do serwisu. Informacje o takiej samej sytuacji napływają z takich krajów jak Wielka Brytania, Francja, Holandia i Belgia.

Jak zalogować się do Facebooka bez hasła?

Internauci zmagający się z problemem zastanawiają się, czy można zalogować się do serwisu bez wpisywania hasła, co teoretycznie mogłoby pominąć problem. Osoby, które użyły opcji zapamiętywania hasła na urządzeniu spotykają się jednak z inną trudnością. Jeśli portal przepuści je przez etap logowania, to nie wyświetla postów, które powinny znajdować się na ich "wallu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej

Logowanie do Facebooka problem

Wszyscy poszukujący rozwiązania problemu muszą niestety odbić się od ściany. Na ten moment nie podano żadnego rozwiązania, które pozwoliłoby ominąć problemy z logowaniem. Niestety, użytkownicy portalu muszą póki co uzbroić się w cierpliwość oraz poczekać, aż usterka zostanie znaleziona i usunięta.

Awaria Facebooka

Nie jest to pierwsza awaria Facebooka w ostatnim czasie. Z podobnymi problemami użytkownicy portalu musieli zmagać się w tym roku już kilkukrotnie. Ostatnie trudności w logowaniu na taką skalę wydarzyły się przed dwoma miesiącami.ZOBACZ TAKŻE
  1. Prawda o katastrofie smoleńskiej pilota Jerzego Grzędzielskiego. Szokujące doniesienia
  2. Agnieszka Kotulanka: Prywatnie była całkiem inną osobą, której nikt nie znał
  3. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Dom Agnieszki Chylińskiej to pałac!
  4. Oliwia Bieniuk z chłopakiem! Kim jest wybranek córki Przybylskiej?
500+500 plus nie jest przyznawane równomiernie. W tych rejonach większość dzieci go nie dostajeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News