DJ Remo - jego zdjęcie z synem
instagram.com/remikmymusic/
Wiadomości Pikio - 10 Maja 2019

Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście

DJ Remo - kim jest słynny muzyk, ukrywający się pod pseudonimem artystycznym? W Polsce i za granica stał się niekwestionowanym liderem w dziedzinie muzyki dance i tak od wielu lat nie wychodzi z formy i pozostaje na samym szczycie. Prywatnie to mąż i ojciec, jednak jego syn również robi karierę, pójdzie w stronę ojca?

DJ Remo: wiek, profesja. Kilka informacji o muzyku

DJ Remo to tak naprawdę Remigiusz Łupicki. Muzyk urodził się 22 lipca 1978 roku w Poznaniu, w tym roku będzie miał 41 lat. Jest znanym producentem muzycznym, a także właścicielem wytwórni My Music. Oprócz kariery solowej współpracuje on również z Robertem M oraz Dirty Rushem, tworząc projekt 3R.

Karierę rozpoczął w 1994 roku, kiedy grywał w poznańskich klubach. Kilka lat później założył wytwórnie UMC Records, która następnie została przekształcona w My Music.

- Mam świadomość tego, że na mój profil wchodzą nastoletni fani Dawida Kwiatkowskiego. Trzeba uważać na słowa, bo to są jeszcze dzieci. Na wywiadówce w szkole mojego syna, często przewija się temat Facebooka. Mówią, że to czyste zło. Nie chcę się z nimi kłócić, więc na wywiadówki chodzi moja żona (śmiech). Nie wyobrażam sobie życia offline. Wszytko jest dla ludzi, a od rodziców zależy, jak dzieci będą z tego korzystać - mówił w jednym z wywiadów.

Jego kariera wybuchła, kiedy wydał swój debiutancki album You Can Dance, z którego pochodzą single „My Music Song” czy „You Can Dance” z udziałem Gosi Andrzejewicz. Utwory te były grane niemalże we wszystkich polskich klubach, a także za granicą.

DJ Remo - jego syn to popularny youtuber

Oprócz bycia osobą medialną DJ Remo jest również, a może przede wszystkim, mężem Joanny i ojcem. Ma szesnastoletniego syna i sześcioletnią córkę. Jego pierworodny także jest obecny w mediach, ale wybrał zupełnie inną drogę niż ojciec. Dominik Łupicki próbuje swoich sił jako twórca YouTube'a, gdzie zgromadził już milion subskrybentów. Na swoim kanale przede wszystkim dobrze się bawi, robi różne pranki i challenge'e, co bardzo podoba się jego widzom.

- Sprawdzam jego profil i powodów do niepokoju nie ma. Problem zaczyna się wtedy, gdy są słabe oceny w szkole, ale mój syn zawsze ma czerwony pasek. Pokazałem mu Facebooka, bo media społecznościowe są dla niego szansą. Chciałbym, żeby został YouTuberem - wyznaje DJ.

Obrazy Pikio

DJ Remo w akcji na pomoc koledze, którego dopadła ciężka choroba

Kilka lat temu na kanale DJ Remo pojawił się nietypowy materiał, w którym muzyk zachęcał do wsparcia jego przyjaciela, który choruje na ciężką chorobę, która doszczętnie niszczy jego organizm. Mowa tutaj o walce z pierwotnym chłoniakiem śródpiersia. Zbiórka miała pomóc w zakupie niedostępnego w Polsce leku, dzięki datkom fanów udało się uzbierać prawie 300 tysięcy złotych.

Remo postanowił włączyć się do akcji i wystawił na aukcję statuetkę Eska Music Awards, którą otrzymał za imprezowy hit roku w 2008 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda aktorka M jak miłość ma słynną siostrę. Mało kto wie, że są rodzeństwem
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Syn Katarzyny Nosowskiej ma już swoje lata. Pójdzie w ślady matki?
  5. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News