Gwiazdor disco-polo złamał nogę podczas kręcenia teledysku
Facebook/Long&Junior/AnMa Studio
Irmina Jach - 12 Lutego 2021

Michał Jeleń z zespołu disco polo Long&Junior miał wypadek na planie teledysku

Michał Jeleń z zespołu Long&Junior uległ wypadkowi podczas kręcenia teledysku. W mediach społecznościowych muzyka disco-polo pojawiło się zdjęcie, które wywołało niepokój wśród fanów. Okazało się, że doszło do złamania kości.

Do tragicznego zdarzenia z udziałem gwiazdora disco-polo doszło przed kilkoma dniami. Piosenkarz, który na co dzień narażony jest na niebezpieczeństwo ze względu na wielogodzinne trasy samochodem, doznał wypadku podczas wykonywania z pozoru prostej czynności.

Gwiazdor disco-polo złamał nogę podczas kręcenia teledysku

Przed kilkudziesięcioma godzinami na Facebooku artystów pojawiło się zdjęcie, które zmroziło krew w żyłach fanów. Można zobaczyć na nim jednego z wokalistów grupy, który stoi dzięki pomocy kul, a jedna z jego nóg pokryta jest gipsowym opatrunkiem.

Mimo poważnych obrażeń piosenkarz nie wygląda na zrozpaczonego. Na jego twarzy widnieje szeroki uśmiech, a podpis pod fotografią sugeruje, że cała sytuacja wzbudziła u niego rozbawienie. By to zobrazować, posłużył się zmodyfikowanym aforyzmem.

- Gdyby kózka nie skakała, to by ślimak pokaż rogi. Tak dzieje się, jak na planie teledysku dajesz z siebie 110 procent, ale powiem wam jedno, nie żałuję, bo klip będzie po prostu sztos - napisano na profilu grupy disco polo w mediach społecznościowych.

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuZbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuCzytaj dalej

Choć gips na nodze wokalisty wygląda naprawdę niepokojąco, wszystko wskazuje na to, że już wkrótce powróci on do pełni zdrowia. Muzycy są przekonani, że wypadek nie wpłynie w żaden sposób na ich dalsze plany, a fani będą zachwyceni nowym utworem. Wielbiciele formacji wspierają ich ciepłymi słowami i zabawnymi komentarzami.

- Kiedy nuta „Bo ja tańczyć chcę” wejdzie za mocno. Zdrowia życzę - napisał jeden z wielbicieli formacji.

- Skakała, skakała i się doigrała. Zdrówka! Kto da radę, jak nie ty - dodała fanka.

- Miesiąc w jednych spodniach - zażartował jeden z obserwatorów piosenkarzy.

Zespół disco polo Long&Junior zadebiutował przed dwiema dekadami. Od tej pory cieszy się dużą popularnością wśród miłośników muzyki tanecznej. Utwory takie jak: „Tańczyć chcę”, „Tańcz tańcz tańcz” oraz „Kolorowa sukienka” wielokrotnie plasowały się na szczytach list przebojów. W skład grupy wchodzą Jarosław Grzesista „Long” i Michał Jeleń „Junior”.

Gwiazdor disco-polo złamał nogę podczas kręcenia teledysku

Źródło zdjęcia: Facebook/Long&Junior

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: discopolo.info/Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News