Michał Szpak opublikował nowe zdjęcie
Instagram.com michal_szpakofficial
Monika Majko - 28 Grudnia 2020

Dziś zna go praktycznie cała Polska. Wiecie, kim jest niesforny chłopiec ze zdjęcia?

Michał Szpak opublikował w sieci niezwykłe zdjęcie z dzieciństwa. Fani ledwo rozpoznali kilkuletniego gwiazdora, który na fotografii znajduje się w towarzystwie swojej ukochanej mamy, która odeszła w 2015 roku po długiej walce z chorobą.

Zdjęcie z dzieciństwa, które Michał Szpak opublikował dzień po świętach Bożego Narodzenia na swoim Instagramie, wywołało spore poruszenie wśród jego fanów. Wielbiciele ledwo rozpoznali swojego ulubieńca w kilkuletnim chłopcu, który uśmiecha się do obiektywu aparatu.

Michał Szpak opublikował stare zdjęcie z mamą

Choć mama Michała Szpaka przez wiele lat pracowała na emigracji, gwiazdor był z nią bardzo związany. Wokalista niejednokrotnie podkreślał, jak ważną osobą w jego życiu jest rodzicielka i jak bardzo tęsknił za nią za każdym razem, gdy nastawał czas rozłąki.

– Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia – powiedział gwiazdor w wywiadzie cytowanym przez „Vive”.

Niestety, mama piosenkarza zmarła w 2015 roku po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Śmierć najbliższej osoby bardzo wstrząsnęła Michałem Szpakiem, który długo nie mógł pogodzić się z odejściem ukochanej mamy. Jak wspominał w wywiadzie, była dla niego ogromną inspiracją i wsparciem, którego nagle mu zabrakło.

Przyłapali Kaczyńskiego na cmentarzu. Niebywałe, co zrobił, zdjęcia obiegły mediaPrzyłapali Kaczyńskiego na cmentarzu. Niebywałe, co zrobił, zdjęcia obiegły mediaCzytaj dalej

– To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma. Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni – wyznał wokalista.

Nic więc dziwnego, że w czasie świąt Bożego Narodzenia, które tradycyjnie spędza się w gronie najbliższych, piosenkarz z zadumą wspomniał swoją ukochaną mamę. Gwiazdor zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z kobietą z czasów swojego dzieciństwa.

Fani byli zachwyceni fotografią, na której Michał Szpak jest zaledwie kilkuletnim chłopcem. Wiele osób nie rozpoznało go na fotografii, a pod postem piosenkarza pojawiło się wiele komentarzy, pełnych ciepłych słów skierowanych zarówno do Michała Szpaka, jak i jego bliskich.

– Pielęgnuj wspomnienia, one są bardzo ważne. Twoja Mama była piękna – napisała jedna z fanek artysty.

– Widać po kim masz taką klasę i styl – dodała kolejna internautka.

Michał Szpak z mamą

Instagram.com michal_szpakofficial

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Instagram/Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News