Czy Madonna ma dzieci
youtube.com/ TODAY
Wiadomości Pikio - 17 Lipca 2019

Czy Madonna ma dzieci? Jest szczęśliwą mamą

Czy Madonna ma dzieci? Królowa popu jest nie tylko piosenkarką i tancerką, ale również filantropką. Od lat prowadzi działania skoncentrowane na pomocy krajom afrykańskim i ich mieszkańcom. Głównie skupia się na Malawi i to stamtąd pochodzą jej adoptowane dzieci.

Czy Madonna ma dzieci? Owszem i to sporo.

- To za nie jestem najbardziej wdzięczna! Moje Dzieci prowadziły mnie ścieżkami i otworzyły drzwi, przez które nigdy nie sądziłam, że przejdę. Sława, pieniądze i bicie rekordów nie mogą się równać z tym, co cenię najbardziej - napisała Madonna pod wspólnym zdjęciem.

Pierworodną córką wokalistki jest Lourdes Maria Ciccone Leon, która przyszła na świat w październiku 1996 roku. Jej ojcem jest Carlos Leon, z którym ówcześnie spotykała się gwiazda. Dziewczyna, która dostała imię na cześć miasta we Francji, jest mocno związana z show-biznesem. Na co dzień pracuje jako modelka i aktorka.

Młodszy brat dziewczyny, Rocco, urodził się w 2000 roku i pochodzi ze związku Madonny i Guy'a Ritchiego. Chłopak nie mieszka z Madonną, w 2016 roku przeprowadził się do ojca do Anglii.

Czy Madonna ma dzieci? Jest ich cała gromada. One również są bardzo utalentowane

Królowa Popu ma również czwórkę dzieci adoptowanych z Malawi, Davida (13 lat), Mercy James (13 lat), Estere i Stellę (7 lat). Najstarszy z adoptowanych dzieci trafił do rodziny Madonny w 2006 roku, jednak dopiero dwa lata później cały proces adopcyjny został sfinalizowany, za co gwiazda była bardzo krytykowana. Wszystkie przysposobione dzieci wychowywały się w tym samym sierocińcu co David. Kilka lat później piosenkarce udało się wywalczyć adopcję Mercy, a w 2017 roku bliźniaczek Estery i Stelli.

- Popełniłam błąd, że podarowałam moim starszym dzieciom telefony, kiedy miały 13 lat. To zakończyło moje relacje z nimi, naprawdę. Nie całkowicie, ale [telefony] stały się bardzo, bardzo dużą częścią ich życia. [Dzieci] Stały się zbyt zasypane wyobrażeniami i zaczęły porównywać się z innymi ludźmi, a to naprawdę szkodzi w rozwoju - mówiła Madonna w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Magda Gessler: Gdynia - znajduje się tam jej topowa restauracja
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Natalia Szroeder - partner. Natalia kocha go na zabój!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News