Błażej Michalski. Instagram
youtube.com/ ATM Grupa
Wiadomości Pikio - 10 Czerwca 2019

Kim jest Błażej Michalski? W popularnym serialu wciela się w jedną z głównych ról

Błażej Michalski - data urodzenia i wiek, Instagram, żona i dziecko, a także ślub - fani Miksera chcą dowiedzieć się absolutnie wszystkiego o życiu prywatnym ich ulubionego bohatera. Aktor wcielający się w jedną z głównych ról w popularnej produkcji Polsatu, Pierwsza Miłość, nie zdradza wiele szczegółów na temat życia poza planem serialowym. Co o nim wiemy?

Błażej Michalski to polski aktor, który największą popularność zdobył dzięki swojej roli w jednej z ukochanych produkcji tysięcy Polaków. Mężczyzna na swoim koncie ma również występ w teledysku do piosenki "Moja planeta" zespołu The Future. Co wiemy o jego życiu zawodowym i prywatnym?

Błażej Michalski - data urodzenia i wiek aktora. Jakie były początki jego kariery?

Błażej Michalski urodził się 29 października 1987 roku, więc obecnie ma 31 lat. Mężczyzna pochodzi ze Słupska, już we wczesnym dzieciństwie wykazywał zainteresowanie aktorstwem i sceną, dlatego też chętnie uczęszczał do kółka teatralnego w miejskim ośrodku kultury.

Na początku lat 2000 związał się z grupą artystyczną Hej my, wraz z którą występował na scenie między innymi w spektaklu "10 przykazań bożych". W 2010 roku ukończył Wydział Aktorki na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego we Wrocławiu i na stałe związał się z Teatrem Polskim w tym mieście, tam też występuje do dzisiaj.

Aktor serialu Pierwsza Miłość - Błażej Michalski

Jednak to nie dzięki rolom teatralnym zaskarbił sobie sympatię wielu Polaków, największą popularność przyniosło Michalskiemu wcielenie się w rolę Miksera w serialu Pierwsza Miłość, który niezmiennie od 2004 roku pozostaje w czołówce uwielbianych przez tysiące widzów seriali telewizyjnych. Jednak rola Miksera, którego obecnie gra, nie była jego pierwszą w produkcji Polsatu. Błażej Michalski w 2007 roku zagrał epizodyczną rolę chłopaka w mieszkaniu Aleksandry Sidorczuk, dopiero kilka lat później przydzielono mu kwestię Mikołaja Miksera Serczyńskiego, którego możemy do dzisiaj podziwiać na ekranie.

Jak podaje Wikipedia i portal Filmweb aktor zagrał również w innych serialach, między innymi Galeria, Świat według Kiepskich, Licencja na wychowanie oraz W rytmie serca.

Pierwsza Miłość - Mikser. Ślub bohatera pod znakiem zapytania

Błażej Michalski zyskał popularność w produkcji Polsatu. Mikser nie ma lekko z żoną i dzieckiem. Jego serialowy ślub mogła oglądać cała Polska.

- Zdradzę, że będą trzy kobiety i jeden Mikser. Uczestniczyłem w bójkach, ale zawsze w czyjejś obronie. W Mikserze jest sporo ze mnie. Jest spokojny i względnie poukładany. Można na nim polegać - zdradza nieco szczegółów na temat swojej postaci.

Jego związek z Dorotą (Magdaleną Wróbel) jest bardzo burzliwy. Niby para jest w sobie zakochana, jednak ich sielanka nigdy nie trwa dłużej niż kilka odcinków. Mimo iż kierowniczka Barbariana przyjęła oświadczyny mężczyzny, ma co do tej decyzji wątpliwości.

Błażej Michalski - Instagram nie zdradza zbyt wiele szczegółów z jego życia. Z żoną i dzieckiem nie pokazuje się publicznie

Aktor bardzo dba o swoją prywatność, ukrywa przed wścibskimi dziennikarzami szczegóły ze swojego życia prywatnego, praktycznie wcale nie pojawia się na branżowych imprezach, jego konta na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram również świecą pustkami. Wstawiane fotografię przede wszystkim upamiętniają jego czas spędzony na planie.

I choć na Facebooku śledzi go ponad 15 tysięcy osób to ostatnia relacja pojawiła się pod koniec grudnia zeszłego roku, sprawa na Instagramie przedstawia się podobnie. Nie wiemy wiec zupełnie nic o pasjach i zainteresowaniach aktora Pierwszej Miłości. Również jego życie prywatne jest bardzo chronione przed opinią publiczną i fanami, aktor nie ulega pokusie dzielenia się najmniejszym szczegółem swojej prywatności na Instagramie, woli wyjątkowe chwile spędzać w gronie najbliższych.

Błażej Michalski do tej pory nie zdradzał żadnych szczegółów, wyręczyła go w tym koleżanka z planu Ula Dębska, która w 2013 roku na Videoblogu Sabiny poinformowała internautów, że aktor został tatą Anastazji.

- Tatusiem to już zostałem 9 miesięcy temu. To moje pierwsze dziecko, ale już wiem, że nie ostatnie... - skwitował Michalski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile lat ma Joanna Opozda? Wiek gwiazdy Pierwszej Miłości
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  4. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  5. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News