blanka z na dobre i na złe
Facebook/Pola Gonciarz
Paulina Musianek - 6 Maja 2019

Blanka z Na dobre i na złe. Jak się nazywa aktorka grająca lubianą postać?

Blanka z "Na dobre i na złe" to stosunkowo nowa bohaterka tego serialu, jednak od pierwszych odcinków, w których się pojawiła, od razu zyskała sympatię widzów. Jak nazywa się aktorka, która wciela się w postać Blanki Consalidy?

Blanka z Na dobre i na złe - kim jest ta postać?

Blanka z "Na dobre i na złe", a dokładniej Blanka Consalida, jest córką Wiktorii (postać grana przez Katarzynę Dąbrowską), jednak wychowywana była przez Wandę (Liliana Głąbczyńska-Komorowska). W jej nastoletnim życiu dużo się działo - przez długi czas chorowała na niewydolność wątroby, a w dodatku dowiedziała się, że osoba, którą uważała za siostrę, jest jej matką. Dziewczyna z buntowniczki i niesfornej nastolatki wyrosła jednak na piękną kobietę, która świetnie poradziła sobie w życiu.

Romanse Blanki

Widzowie w szczególności polubili postać Blanki, kiedy ta zakochała się w niedoszłym księdzu Maćku (Adam Bobik) i na ich oczach walczyła o tę trudną miłość. W końcu Maciek wystąpił z seminarium i mógł związać się z piękną Blanką, co spotkało się z zachwytem wszystkich widzów TVP.

Pola Gonciarz - aktorka grająca Blankę

Pola Gonciarz to młoda, 20-letnia aktorka wcielająca się w postać Blanki, dla której praca na planie Na dobre i na złe jest debiutem aktorskim. Aktorstwo to jednak niejedyna jej pasja, Okazuje się, że Gonciarz jest również tancerką. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie z wyróżnieniem. W 2018 roku dostała się do warszawskiej Akademii Teatralnej. Widzowie obawiali się, że aktorka nie będzie mogła połączyć studiowania z pracą i zrezygnuje z pracy na planie serialu, jednak Gonciarz uspokoiła ich na Instagramie zapewniając, że Blanka absolutnie nie zniknie z kultowej Leśnej Góry. Harmonogram zdjęć został ułożony tak, aby sceny z jej udziałem były kręcone w dni wolne od szkoły.

Pola Gonciarz - jak zaczęła się jej przygoda z serialem?

Aktorka wyjaśniła również w mediach, że jej przygoda z "Na dobre i na złe" zaczęła się dosyć niespodziewanie.

- Dostałam z agencji telefon, że zostałam wybrana do pójścia na casting. Dostałam tekst, którego musiałam się nauczyć. Przyszłam, powiedziałam... - wyjaśnia Gonciarz.

Pewne jest, że postać Blanki Consalidy na pewno szybko nie zniknie z anteny Telewizji Polskiej po tym, jak rozkochała w sobie tysiące Polaków.

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News