Media bez wyboru
materiały redakcyjne
Artur Łokietek - 8 Lutego 2021

Nowa oferta Biedronki. Będzie obowiązywała tylko jeden dzień

Biedronka szaleje z promocjami. Tym razem kolejna będzie dostępna wyłącznie jutro, tj. 9 lutego. Zdecydowanie może nam pomóc w świętowaniu Międzynarodowego Dnia Pizzy. Aż ciężko przejść obok niej obojętnie.

Biedronka co i rusz przygotowuje dla nas szereg ciekawych promocji. W ostatniej gazetce informowano m.in. o voucherach, które można zdobyć z kartą Moja Biedronka. Wystarczy zrobić zakupy za min. 69 lub 99 złotych i dostaniemy odpowiednio bon o wartości 5 lub 15 złotych.

Jednak to nie jest jedyna promocja, jaką szykuje dla nas jedna z największych sieci sklepów w Polsce. Biedronka zamierza pomóc nam celebrować Światowy Dzień Pizzy, czyli niebagatelną gratkę dla każdego wielbiciela włoskiej (lub, jakby nie patrzeć, amerykańskiej) kuchni.

Międzynarodowy Dzień Pizzy wypada we wtorek 9 lutego. Z okazji tego „święta” Biedronka przygotowała ciekawą promocję, która trwać będzie wyłącznie przez jeden dzień. Dzięki niej możemy zakupić drugą pizzę za złotówkę.

Promocja 1+1 za złotówkę obejmuje wszystkie dostępne w sklepie pizze – zarówno te chłodzone znajdujące się w lodówkach, jak i mrożone. W ofercie znajdziemy pizze nie tylko znanych marek, ale też produkty biedronkowe.

Żona Jacka Kurskiego wybrała imię dla córki. Wiąże się z nim pewna historiaŻona Jacka Kurskiego wybrała imię dla córki. Wiąże się z nim pewna historiaCzytaj dalej

Światowy Dzień Pizzy w Biedronce

Jeżeli chcielibyśmy skorzystać z niepowtarzalnej promocji, musimy mieć kartę Moja Biedronka. Limit zakupów pizz na jedną kartę wynosi sześć opakowań, czyli trzy pizze po 1 złotych każda.

Co ciekawe, promocja oznaczona jest jako „mieszaj dowolnie”. Oznacza to, że nie musimy kupować dwóch takich samych produktów. Możemy wybierać spośród tych dostępnych w sklepie i to zarówno w lodówkach, jak i zamrażarkach.

Warto pamiętać, że w przypadku, gdy wybierzemy dwie takie same pizze w tej samej cenie, promocja naliczy się dla jednej z nich. Gdy jednak w koszyku będziemy mieli jedną tańszą, a drugą droższą – rabat będzie aktywny tylko dla tego tańszego produktu.

Jeżeli interesuje Was kompletna lista produktów biorących udział w promocji, jak i adresy sklepów, w których z niej skorzystamy, warto zajrzeć na stronę sieci sklepów, gdzie znajdziemy dokładne informacje.

Światowy Dzień Pizzy 9 lutego obchodzi się przede wszystkim w Polsce, Rosji i we Włoszech. W Wielkiej Brytanii to święto przypada na 1 lipca, zaś w Brazylii – 14 lipca.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Biedronka.pl, o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News