Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Wbije Was w ziemię, nikt się tego nie spodziewał
Anna Maria Guziewska - 19 Grudnia 2018

Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Wbije Was w ziemię, nikt się tego nie spodziewał

Beata Kozidrak mieszka w pałacu? Okazuje się, że gwiazda polskiej estrady ma się czym pochwalić. Pod Lublinem, gdzie mieści się willa piosenkarki, można spotkać się z prawdziwych architektonicznych zjawiskiem.

Beata Kozidrak na scenie występuje od kilku dekad. Jej płyty rozchodzą się natychmiast po premierze, a koncerty są masowo oblegane przez fanów. To wszystko przekłada się na powodzenie finansowe i finalnie, na dobra materialne gwiazda narzekać nie może. Zawartość portfela może ukazać jej willa, która wewnątrz skrywa prawdziwe luksusy.

Jak wygląda dom polskiej gwiazdy? Beata Kozidrak mieszka w pałacu

800 metrów kwadratowych - taką powierzchnię ma willa Kozidrak. Okazuje się, że w środku dom opływa w luksusy. Wewnątrz znajduje się aż siedem sypialni, kilka łazienek, ogromna garderoba i jeszcze większa kuchnia. Sam dom usytuowany jest pięć kilometrów od centrum Lublina i choć z zewnątrz może wyglądać dość powszechnie - w środku jest pełen przepychu i dóbr. Okazuje się, że Beata Kozidrak w środku ma nowoczesny system ogrzewania oraz solarium. Gwiazda, wyposażona we wszystkie dobra, niemalże nie musi wychodzić z domu. Także ogród zasługuje na szczególną uwagę. Okazuje się, że piosenkarka zaprojektowała go w stylu XIX-wiecznych parków. Z pewnością bujna roślinność wyróżnia się na tle okolicznych posiadłości, a zadbane wydają się budować wspaniały obraz z zewnątrz. Alarm przeciwwłamaniowy, monitoring, ochrona i kolektory słoneczne - dodatkowo wspierają wygodę mieszkania w domu. Okazuje się jednak, że artystka niedługo będzie musiała się pożegnać ze swoją willą. Po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem gwiazda porządkuje sprawy i willę wystawiła... na sprzedaż.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Dom Kozidrak pod Lublinem poszedł pod młotek. Za tę ogromną i luksusową posiadłość właścicielka chciałaby otrzymać siedem milionów złotych. To niebagatelna cena, na którą mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Piosenkarka prawdopodobnie nie chce przywoływać wspomnieć, które gromadziła w willi wraz ze swoim mężem. Być może szykuje wielkie zmiany w życiu i chciałaby rozpocząć na nowo kolejny etap. Willa dostępna jest na jednej z internetowych aukcji. Robi wrażenie!Beata Kozidrak otodom.pl  Beata Kozidrak otodom.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata powraca po długiej przerwie! Fani Tańca z Gwiazdami w euforii
  2. Największa gwiazda TVN wprawiła fanów w osłupienie. W Wigilię będzie jadła SUCHY CHLEB
  3. Szokujące wyznanie gwiazdy Tańca z gwiazdami. Program niszczył jej życie?
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News