Barbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!

Autor Patryk Stachera - 19 Grudnia 2018

Barbara Kurdej-Szatan zyskała rozgłos dzięki swojej roli Joanny Tarnowskiej w serialu "M jak miłość". Gdy aktorka dbała o rozwój własnej kariery, poznała byłego już wokalistę zespołu Rh+, za którego później wyszła za mąż. Artystka wraz ze swoim pochodzącym z Lublina partnerem ma córkę, Hannę. Aktualnie małżeństwo jest bardzo szczęśliwe, ale w ich relacji nie obyło się bez poważnych kryzysów. Przedstawiamy kulisy tego niezwykle popularnego w polskim show-biznesie związku.

Barbara Kurdej-Szatan jest trzy lata starsza od swojego męża. To jednak nie ma znaczenia, gdy w grę wchodzi miłość. Para od samego początku bardzo dobrze się ze sobą dogadywała. Starali się spędzać wspólnie jak najwięcej wolnych chwil. Po zaledwie pięciu miesiącach wiedzieli już, że są dla siebie odpowiedni i chcą razem spędzić resztę życia. Z tego powodu pobrali się, a aktorka zaszła w ciążę.

W 2012 r. aktorka wraz ze swoim partnerem powitali na świecie swoją córkę, Hannę. Pojawienie się dziecka w ich życiu oczywiście przysporzyło im znacznej liczby obowiązków. Związany z tym brak czasu skutkował oddaleniem się od siebie Barbary i Rafała.

-Schody zaczęły się wtedy, gdy zamieszkaliśmy razem, z dzieckiem. Mieliśmy więcej pracy, zaczęliśmy częściej się mijać - wyznała aktorka w wywiadzie dla dwutygodnika "VIVA!".

Na szczęście para stanęła na wysokości zadania i udało im się w odpowiednim momencie poprawić relacje między sobą. Zaczęli pracować nad związkiem, a wakacyjny wyjazd odnowił ich uczucie. Aktorka ma aktualnie bardziej poważne podejście i uważa, że wierność jest kluczowym elementem udanego małżeństwa.

Kurdej-Szatan chciałaby urodzić drugie dziecko. Na razie jednak małżonkowie starają się skupić na obecnych obowiązkach i rozwijać się zawodowo, nie zaniedbując przy tym życia prywatnego. Zazwyczaj pracują osobno, ale niekiedy udaje im się spotkać na planie. Do sytuacji takiej doszło np. w 2015 r., gdy mieli okazję zagrać razem w spektaklu Janusza Józefowicza pt. "Legalna Blondynka".

O czym utalentowana aktorka i jej mąż nie mówią na co dzień? Jak się poznali? Jakie przeszli razem kryzysy? Przedstawiamy Wam kulisy związku Basi Kurdej-Szatan i jej męża, Rafała Szatana.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News