Aleksander Domogarow zmienił się nie do poznania
Screen z filmu „Ogniem i mieczem” reż. Jerzy Hoffman prod. Jerzy R. Michaluk
Irmina Jach - 8 Lutego 2021

Polki pokochały go za rolę Bohuna. Aleksander Domogarow dziś wygląda zupełnie inaczej

Aleksander Domogarow był niekwestionowaną gwiazdą filmu „Ogniem i mieczem” w reżyserii Jerzego Hoffmana. Przystojny Rosjanin podbił serca niemal wszystkich polskich kobiet. Trudno uwierzyć, jak wygląda obecnie. Zmienił się nie do poznania.

Po sukcesie „Ogniem i mieczem” Aleksander Domogarow stał się niezwykle rozchwytywany. Wkrótce pojawił się w produkcjach: „Na koniec świata”, „Fali zbrodni”, „1920 Bitwa warszawska” oraz „Krew z krwi”. Gdy zniknął ze świata show-biznesu, Polacy nie kryli rozczarowania.

Aleksander Domogarow zmienił się nie do poznania

Aleksander Domogarow nadał postaci Bohuna charakteru i tragicznego rysu. Ekipa pracująca na planie filmu natychmiast zachwyciła się jego talentem i warunkami fizycznymi. Aktor doskonale radził sobie z popularnością, dowcipnie kwitując nieustające wyrazy uwielbienia.

Choć od występu w produkcji Jerzego Hoffmana minęło kilkadziesiąt lat, artysta wspomina pracę w Polsce z dużą nostalgią. W wywiadzie dla „Gazety Wrocławskiej” z 2003 roku zdradził, że pobyt w kraju był dla niego niezwykle owocny.

- Ja miałem to szczęście, że poznałem w Polsce wiele wspaniałych osób. Więcej - mam tu oddanych przyjaciół, ale [...] chyba nie mógłbym mieszkać w Polsce na stałe. Zbyt kocham Moskwę, zbyt głęboko tkwią tam me korzenie. Lubię przyjeżdżać, szczególnie do Krakowa i Wrocławia. Te miasta mają swój niepowtarzalny klimat - mówił odtwórca roli Bohuna.

Brytyjski policjant uderzył Polaka. Poszło o obostrzenia epidemiologiczneBrytyjski policjant uderzył Polaka. Poszło o obostrzenia epidemiologiczneCzytaj dalej

Aleksander Domogarow mieszka obecnie w Moskwie. Ma za sobą kilka nieudanych związków i próbę samobójczą. Po zakończeniu czwartej relacji podciął sobie żyły. W ostatniej chwili uratował go brat. 57-letni aktor zupełnie nie przypomina przystojnego Kozaka sprzed lat.

W 2008 roku syn artysty, 20-letni wówczas Dmitrij, zginął na skutek obrażeń odniesionych w wypadku komunikacyjnym. Aleksander Domogarow załamał się. Nie był w stanie uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych potomka.

Dziś aktor kontynuuje karierę, ale wyłącznie na terenie Rosji. Jest także aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie chętnie nawiązuje kontakt z oddanymi fanami. Dzięki relacjom, które udostępnia, wiemy, jak wygląda ponad dwie dekady po premierze „Ogniem i mieczem”.

Upływający czas i trudne doświadczenia z przeszłości sprawiły, że Aleksander Domogarow wygląda zupełnie inaczej, niż w 1999 roku. Ciemne niegdyś włosy okryły się siwizną, a na twarzy aktora przybyło zmarszczek.

Do niedawna gwiazdor zmagał się także z otyłością, która dodawała mu lat. Obecnie jest już zdecydowanie szczuplejszy. Rozpoznajecie w nim ognistokrwistego Kozaka sprzed wielu lat? Uważacie, że zachował dawną urodę i charyzmę?

Aleksander Domogarow zmienił się nie do poznania

Źródło zdjęcia: Instagram @domogarov.aleksandr

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia/Plejada/o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News