Agnieszka Kawiorska Instagram
instagram.com/agnieszkakawiorska/
Wiadomości Pikio - 24 Czerwca 2019

Agnieszka Kawiorska: Instagram, mąż, wzrost, zdjęcia

Agnieszka Kawiorska - Instagram, mąż, wzrost aktorki, to wszystko ciekawi jej fanów, którzy znają ją z wielu produkcji telewizyjnych. Jak jej się wiedzie? Ma męża i dzieci? Częścią informacji na swój temat dzieli się na Instagramie.

Agnieszka Kawiorska - wzrost

Agnieszka Kawiorska urodziła się 29 stycznia 1982 roku w Sandomierzu. Ma więc 37 lat, choć wygląda na dużo mniej, więc obsadzana jest najczęściej w rolach młodszych kobiet, których wiek oscyluje wokół trzydziestu lat. Kobieta może poszczycić się 171 cm wzrostu, więc zdecydowanie zalicza się do wysokich gwiazd, choć oczywiście nie najwyższych. Przypomnijmy tylko, że na przykład Katarzyna Cichopek mierzy zaledwie 158 cm, a Jolanta Fraszyńska - 154 cm.

Kawiorska chcąc zgłębić tajniki aktorstwa, zdecydowała się na kształcenie i ciągłe pogłębianie swoich umiejętności. Na początku studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2006. Doskonaliła także swój talent w zagranicznych szkołach na warsztatach aktorskich w The Actors Temple w Londynie. Jeszcze podczas studiów zadebiutowała na scenie Teatru Starego w Krakowie w spektaklu Gang Bang Pawła Sali.

- Był taki moment. To było wystąpienie przed moją klasą w liceum, na lekcji języka polskiego. Raz na pół roku trzeba było nauczyć się wiersza na pamięć i go wyrecytować. Nawet pamiętam, jaki to był wiersz – Adam Mickiewicz, „Broń mnie przed sobą samym”. Wiersz skierowany do Boga. Pamiętam ten moment. Cała klasa, podobnie jak ja sama, była zadziwiona, skąd wzięła się we mnie siła do tego tekstu, tak mocnego - wspomina początki dla Anywhere.

Następnie grywała role epizodyczne, jednak windą do wielkiej kariery był film Katyń w reżyserii Andrzeja Wajdy. Tam wcieliła się w rolę Ewy, córki generała i Róży. W ostatnich latach wystąpiła między innymi:

 • M jak miłość, jako Kaja
 • Komisarz Alex, jako Krystyna Zasławska
 • Hotel 52, jako Zuza
 • Ojciec Mateusz, jako Grażyna Wieczorek, narzeczona Andrzeja Łazarka
 • Dwoje we troje, jako klientka banku
 • Kaprys losu, jako sekretarka Bruna Zawady
 • Przyjaciółki, jako matka Ady Zawadzkiej
 • Ojciec Mateusz, jako Ewa Kasperek
 • W rytmie serca, jako Patrycja
 • Pitbull. Ostatni pies jako Mona
 • Ślad jako podkomisarz Małgorzata Mazurek

Agnieszka Kawiorska Instagram. Zdjęcia aktorki zachwycają

Na Instagramie Agnieszki Kawiorskiej znajduje się mnóstwo zdjęć z planów nowych produkcji filmowych oraz serialowych. To właśnie tam aktorka uchyla nieco rąbka tajemnicy i wprowadza obserwatorów do swojego życia prywatnego.

- Social media pełnią dziś trochę funkcję stron internetowych. Jest to łatwy sposób, aby dzielić się tym, nad czym aktualnie pracuję, czy informować o tym, co się fajnego u mnie zawodowo dzieje. Lubię zdjęcia, obrazki, więc szczególnie Instagram przypadł mi go gustu. Prowadzenie tego profilu sprawia mi przyjemność - wyznała.

Na jej koncie w popularnym serwisie społecznościowych możemy znaleźć wiele zdjęć z kolegami z planu oraz takie ukazujące kulisy pracy aktorki. Umieszcza tam również fotografie z czasu spędzonego w dni wolne, kiedy to wybiera się na spacer i delektuje świeżym powietrzem i krajobrazem. Jednak to, co dominuje na tej profilu to przede wszystkim sport, który jest jedną z większych pasji Kawiorskiej, która lubi nie tylko ćwiczyć na sali treningowej, ale również na zewnątrz. Kobieta kocha adrenalinę, wodą oraz wiatr. Nic dziwnego, że jej pasja największą pasją jest kitesurfing.

- Poznałam go trzy lata temu i od razu zakochałam się w tym sporcie. W adrenalinie i poczuciu wolności, które daje. Wspaniałe jest to, że ten sport zabrał mnie w podróże do wielu cudownych zakątków świata. Trudno mi powiedzieć, które z tych miejsc było najpiękniejsze, chyba Filipiny i Brazylia. No i oczywiście nasz wspaniały polski półwysep helski i Chałupy, które uwielbiam i spędzam tam całkiem sporą część lata - mówiła aktorka.

Agnieszka Kawiorska - mąż

Agnieszka Kawiorska skrzętnie chroni swoje życie prywatne, znajomych, rodzinę oraz partnera przed wścibskimi nosami reporterów. Chce zasłynąć przede wszystkim dzięki swojej ciężkie pracy, a nie wprowadzaniu fanów w problemy i radości życia codziennego, jak to robią często inne gwiazdy.

- Oczywiście, że oddzielam, to dla mnie zupełnie osobne światy. Postaci, które gram nie są mną, użyczam im moje emocje, moją wrażliwość, moje ciało - powiedziała zapytana, jak oddziela życie prywatne od zawodowego.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Jak wygląda związek Pawła i Julki z M jak miłość? To burzliwa relacja
 2. Artur z M jak miłość. Kim jest i co łączy go z Marysią?
 3. Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach?
 4. Wykop.pl - kto jest właścicielem jednego z największych portali społecznościowych w Polsce?
 5. Kiedy urodzili się Bracia Mroczek? Słynni bliźniacy polskiego show-biznesu będą mieli niebawem urodziny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News