Dorota Wellman, ile ma lat
screen/YouTube/tvnpl/
Weronika Wasiak - 24 Czerwca 2019

Ile lat ma Dorota Wellman? Ogromne zaskoczenie

Dorota Wellman jako dziennikarka telewizyjna musi za każdym razem wyglądać nienagannie. By ulepszyć swój wizerunek, korzysta z magii makijażu, który niekiedy może zupełnie odmienić wizerunek. Dzięki niemu można przykryć niechciane zmarszczki, co znacznie poprawia wygląd. Czy zatem dziennikarka wygląda na swój wiek? Wiemy, ile ma lat.

Dorota Wellman nigdy nie ukrywała prawdy na temat swojej wagi czy wieku. Dziennikarka jest niemalże jak "otwarta księga" i nie zataja większości faktów na swój temat. Nie jest też tajemnicą, ile lat ma gwiazda TVN, jednak informacja ta wciąż wzbudza spore poruszenie. Zdaniem większości osób, zupełnie nie wygląda na tyle.

Rodzina królewska jest w szokuŚwiadkowie zamarli. Królowa Elżbieta publicznie uderzona w twarz szalikiem, zdjęcie w sieciCzytaj dalej

Ile lat ma Dorota Wellman? Ogromne zaskoczenie

Choć już od kilku lat możemy oglądać ją w programie telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN", spora grupa osób wciąż niewiele wie na temat dziennikarki. Ci, którzy zastanawiali się, ile lat ma gwiazda, wreszcie będą mogli poznać odpowiedź i, co więcej, będą w związku z tym w niemałym szoku!

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku, zatem obecnie ma 58 lat. Ciężko jest w to uwierzyć, ponieważ dziennikarka zupełnie nie wygląda na swój wiek. Niektórzy chętnie komentują jej wygląd w sieci stwierdzając, że wygląda znacznie młodziej. Nie wiadomo, czy młody wygląd gwiazdy TVN to zasługa dobrych genów, czy perfekcyjnego makijażu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Wellman bez kompleksów: "Nie wiem, dlaczego niektóre panie na siłę chcą udawać młodsze, niż są"

Celebrytka zupełnie nie wygląda, jakby za chwilę miała skończyć 60 lat i nic dziwnego, że zupełnie się tak nie czuje. Dorota Wellman niejednokrotnie przyznała, że duchem wciąż jest młoda i wciąż cieszy się pełnią życia. Co więcej, dziennikarka odznacza się niesamowitym poczuciem humoru i dystansem do siebie, co niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć na wizji:

- Lubię się śmiać i z siebie, i z innych... Bawi mnie, gdy kobiety mówią mi, że są już w takim wieku. Dopytuję wtedy, w jakim. Słyszę wtedy, że w tym. Szlag mnie trafia, bo przecież nie jestem jasnowidzem, żeby zgadywać. Nie wiem, dlaczego niektóre panie na siłę chcą udawać młodsze, niż są - tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem "Plejady".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

milionerzyW Milionerach przekroczono kolejny poziom żenady. Te pytania to skandalCzytaj dalej

Źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News