Karolina Małysz
Instagram.com karolina_malysz
Artur Łokietek - 14 Marca 2021

Adam Małysz może nie być zadowolony. Zdjęcia jego córki w sieci, ostra zabawa w trakcie pandemii

Córka Adama Małysza jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie wrzuca nowe fotki na swój profil na Instagramie, dzięki czemu dzieli się z fanami aktualnymi informacjami związanymi z tym, co się z nią dzieje. Tym razem poszła zaszaleć ze znajomymi.

Adam Małysz wraz z żoną Izabelą mają ostatnio pełne ręce roboty. Nie dość, że legendarny skoczek narciarski wciąż rozwija się, tym razem jako dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego, to jeszcze ich córka ma przed sobą wyjątkowe wydarzenia.

Jakiś czas temu zrobiło się głośno o tym, jakoby Karolina Małysz, 23-letnia córka popularnego sportowca, już niedługo miała wyjść za mąż. Wybrankiem jej serca okazał się o rok młodszy Kamil Czyż.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona – niedawno wyjaśnił Małysz w rozmowie z magazynem „Świat i Ludzie”.

Naturalnym jest więc, że para chce rozerwać się w czasie, gdy nie zmagają się z trudami życia doczesnego. Obydwoje zdecydowali się spędzić w wyjątkowy sposób jeden z ostatnich dni. Dość powiedzieć, że na stole pojawiły się litry alkoholu.

Dolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieDolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieCzytaj dalej

Karolina Małysz spędza czas w towarzystwie przyjaciół

Córka znanego sportowca studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz na Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma więc pełne ręce roboty, choć sama nie ukrywa, że nie wiąże z tym kierunkiem swojej zawodowej przyszłości.

- Moje studia są bardzo interesujące, ale nie ukrywam, że nie wiążę z nimi przyszłości. Przed pójściem na magisterkę będę chciała nieco zmienić kierunek. W międzyczasie planuję też skończenie kilku kursów. Na razie jednak nie potrafię przewidzieć, co będę robić po zakończeniu edukacji, nie mam skonkretyzowanych planów– wyznała jakiś czas temu.

Do tego dochodzi, rzecz jasna, przygotowanie do ślubu. Na razie nie znamy dokładnej daty, ale zapewne do wielkiego wydarzenia dojdzie, gdy zostaną zdjęte ograniczenia nałożone pandemią. Gdyby nie koronawirus, córka Adama Małysza zapewne już wcześniej stanęłaby na ślubnym kobiercu. Woli jednak poczekać i zrobić to tak, jak należy.

Każdy potrzebuje trochę oddechu od tego, z czym musi mierzyć się na co dzień. Karolina Małysz doskonale zdaje sobie z tego sprawę i postanowiła w wyjątkowy sposób wykorzystać chwilę bez obecności rodziców i naglących ją pilnych obowiązków.

W serwisie Instagram zamieściła poniższe zdjęcie, które pokazuje, jak 23-latka bawi się wraz z kolegami w pewnej restauracji bądź pubie. Mogli wykorzystać chwilę wolnego, aby porozmawiać między sobą i cieszyć się swoją obecnością. Jakby tego było mało – na stole da się zauważyć całkiem sporo alkoholu. Jest to dość zaskakujące, w końcu cały czas mamy pandemię koronawirusa, która przybiera na sile. Ciekawe, co na to jej ojciec?

Obrazy Pikio

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: se.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News