Krzysztof Krawczyk
Wikimedia Commons CC0, autor: Januarybratek
Patryk Przybyłowski - 25 Marca 2021

Żona Krzysztofa Krawczyka zabrała głos w sprawie stanu zdrowia męża

Fani Krzysztofa Krawczyka przeżyli bardzo trudne chwile, kiedy kilka dni temu do mediów przedostała się wiadomość o jego hospitalizacji. Artysta trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Teraz jego żona ujawniła, w jakim jest stanie.

Krzysztof Krawczyk oznajmił przedwczoraj, że musi poddać się hospitalizacji ze względu na COVID-19. Wokalista jednocześnie poprosił wszystkich swoich fanów o modlitwę.

- Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! - napisał na swoim profilu facebookowym.

W jakim stanie jest Krzysztof Krawczyk? Wszystko jasne

Artysta nie ustrzegł się choroby pomimo tego, że był już zaszczepiony. Niestety, nawet szczepionka nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa.

- Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! - dodał w mediach społecznościowych.

Joanna Koroniewska wyznała, co stało się w dzień śmierci jej mamyJoanna Koroniewska wyznała, co stało się w dzień śmierci jej mamyCzytaj dalej

Teraz głos zabrała żona Krzysztofa Krawczyka, która postanowiła powiedzieć światu, w jakim stanie jest jej mąż. Okazuje się, że fani mogą odetchnąć z ulgą.

- Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa - powiedziała w rozmowie z portalem „ Plejada”.

Małżonka gwiazdora zdradziła, że bardzo ciężko przeżywa obecną rozłąkę z mężem. Niestety, zasady reżimu sanitarnego nie pozwalają jej na odwiedziny swojego ukochanego męża.

- Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu (...) Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami. Ale przeżyję to kolejne doświadczenie - dodała w tym samym wywiadzie.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plejada, Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News