Z kim obecnie jest Piotr Zyla?
Wikipedia/Tadeusz Mieczyński
Wiadomości Pikio - 7 Maja 2019

Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka

Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Ujawniamy prywatne życie skoczka. Kim jest jego nowa dziewczyna? Jak sobie radzi po rozwodzie? Co się stało z żoną polskiego medalisty, podobno dużo skorzystała na rozwodzie.

Burzliwe rozstanie Żyłów

Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Na początku 2018 roku, usłyszeliśmy o burzliwym rozwodzie Piotra Żyły i Justyny Lazar. Ze strony byłej małżonki skoczka padały liczne oskarżenia o zdrady, że ma kochankę. Po czasie, jak się dowiedzieliśmy, Piotr nie został dłużny i sam oskarżył już byłą żonę o to, że ma kochanka.

Należy wspomnieć o tym, że to Justyna dość chętnie wypowiadała się publicznie na temat już byłego małżeństwa. Wszystko zaczęło się od wpisu byłej żony skoczka, na Instagramie. Wtedy to rozwódka poinformowała wszystkich, że Piotr ją zdradza z kochanką. Po tym wpisie nastąpiła seria ataków na polskiego medalistę, z tym, że bardzo szybko je usuwała z sieci. Prawdopodobnie zdrowy rozsądek dał jej się we znaki.

Roksana Węgiel, wulgarny strójRoksana Węgiel "wulgarna" jak nigdy. Wygląd 14-latki poraził wieluCzytaj dalej

Piotr Żyła - nowa dziewczyna? Z kim obecnie jest Piotr Żyła?

Z opublikowanej przez Justynę Żyłę wynikało, że do jego męża odezwała się jego rzekoma kochanka. Rozwódka podzieliła się wtedy ze wszystkimi zrzutami ekranu z rozmów internetowych z ową kobietą z których wynika, że kochanka jest w ciąży z Piotrem. Justyna nie wierzyła w słowa nieznajomej, ale ta wysłała jej swoje zdjęcie na którym jest wyeksponowany brzuch ciążowy.

SzpitalMistrz świata trafił do polskiego szpitala. Zrobił zdjęcie swojego śniadania, bo nie mógł uwierzyć. Śmieje się z nas cały światCzytaj dalej

Piotr Żyła szybko zdementował plotki swojej byłej żony i dodał, że to ona go poinformowała o tym, że ma już innego partnera. Skoczek dodał, że Justyna chce wrócić do niego, ale on odparł, że trzeba zaakceptować pewne decyzje i nauczyć się żyć od nowa.

Czy jednak sportowiec jest z obecnie z kimś innym? O tym i on, i media - milczą.

Z rozwodu do show-biznesu

Justyna Lazar niewątpliwie skorzystała na całej "dramie", wzięła udział w sesji Playboya, potem ogłosiła swój udział w Tańcu z Gwiazdami. Pojawiły się również głosy internautów mówiące o tym, że cała sprawa z kochanką, rozmowa, zostały spreparowane przez Justynę. Jak myślicie, jak jest naprawdę?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News