Wnuczka pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 7 Lutego 2021

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego pożegnała dziadka. Poruszający wpis i zdjęcia

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym pożegnała ukochanego dziadka. Jej słowa sprawiają, że ciężko powstrzymać łzy wzruszenia. Kobieta przyznała, że bariera językowa nie utrudniła im zbudowania wyjątkowej więzi.

Krzysztof Kowalewski przed laty był związany z Vivian Rodriguez, tancerką kubańskiego pochodzenia. Płomienny romans zakończył się błyskawicznym ślubem. Wkrótce na świat przyszło jedyne dziecko pary. Gdy małżonkowie się rozstali, aktor na kilka lat stracił kontakt z synem.

Wnuczka pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego

- Nie byłem gotowy na bycie ojcem. Tym bardziej że właśnie zaczynało mi się powoli układać w zawodzie. Odnosiłem pierwsze sukcesy. Dziecko się jakoś w tym wszystkim nie mieściło - mówił aktor w jednym z wywiadów. Na szczęście, kontakty bliskich szybko uległy ociepleniu.

Wiktor Kowalewski mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych. Jest trenerem żeńskiej drużyny piłkarskiej i właścicielem firmy z branży komputerowej. Mężczyzna założył własną rodzinę i wiedzie spokojne, szczęśliwe życie z dala od blasku fleszy.

Syn Krzysztofa Kowalewskiego i Vivian Rodriguez doczekał się córki, Sashy. Młoda dziewczyna przed dwoma laty odwiedziła Warszawę i poznała córkę aktora z drugiego małżeństwa. Jej relacje z dziadkiem były niezwykle bliskie, o czym świadczy wpis, który opublikowała na Instagramie.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

- Mój dziadek dzisiaj zmarł. Bardzo się cieszę, że go poznałam i zobaczyłam podobieństwa między nami. Mój dziadek i ja nie mówiliśmy tym samym językiem, ale zawsze mogłam zrozumieć, jaki był zabawny. Był aktorem tak jak ja, wiem, że mam to we krwi dzięki niemu - napisała wnuczka aktora.

- Kiedy ostatnio byłam w Polsce, oglądałam go w sztuce, stał sam na scenie przez trzy minuty, próbując wymyślić, jak dostać się do krzesła. Prosta komedia, a cała publiczność ryczała ze śmiechu łącznie ze mną. I właśnie tak go zapamiętam - jako dziadka, aktora, komika - wspominała kobieta.

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego, Sasha Kowalewski, mieszka w Los Angeles razem z ojcem, Wiktorem Kowalewskim. Dziewczyna poszła w ślady sławnego dziadka - została aktorką. Przed laty współpracowała z nim przy filmie „Proceder” w reżyserii Michała Węgrzyna.

Sasha Kowalewski jest absolwentką aktorstwa na uczelni Ruskin School of Acting w Kalifornii. W przyszłości zamierza uczęszczać na zajęcia z języka polskiego, by ponownie zasłynąć w świecie rodzimego show-biznesu.

Dziewczyna jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na jej profilu regularnie pojawiają się fotografie z wakacji i spontanicznych wypadów na łono natury. Trzeba przyznać, że artystka odziedziczyła urodę po sławnej mamie. Podejrzewamy, że już wkrótce zawojuje polski rynek.

Wnuczka Kowalewskiego

Źródło zdjęcia: Instagram @sachafoo7

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News