Wielkanoc - obrazki
pixabay.com/castleguard
Wiadomości Pikio - 10 Kwietnia 2019

Obrazki i memy wielkanocne. Możesz wrzucić na Facebooka lub wysłać znajomym z życzeniami

Wielkanoc - GIF-y i memy. Jakie śmieszne obrazki wysłać znajomym i rodzinie z okazji świąt? Święta Wielkiejnocy już dziś, warto najbliższych obdarować nie tylko życzeniami i serdecznościami, ale także sympatycznymi, czasem zabawnymi grafikami.

Wielkanoc - obrazki, które warto wykorzystać przy składaniu życzeń w dzień zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Z tej okazji radują się wszyscy katolicy, to już dziś, 21 kwietnia. Coraz większą popularność zyskuje nie tylko składanie życzeń osobistych, ale także wysyłanie kartek świątecznych tradycyjną pocztą lub tą elektroniczną oraz wysyłanie grafik z życzeniami. Mają one postać mniej formalną i zobowiązującą, dlatego są tak popularne wśród młodszych pokoleń i internautów.

Wielkanoc - obrazki, GIF-y, memy. Jaka śmieszna grafika z życzeniami?

Obrazki wysyłane drogą elektroniczną są alternatywą dla tradycyjnych kartek życzeniowych, na których zazwyczaj znajduje się tylko kilka krótkich zdań. Trudno wyrazić w nich więcej emocji. Obrazki wielkanocne często zawierają życzenia, pod którymi możemy podpisać się i przekazać je przyjaciołom.

Grafiki na Wielkanoc mogą być doskonałym sposobem na złożenie życzeń wszystkim znajomym, a przy tym na poprawienie im nieco humoru w tym dniu oraz okazją do oderwania się od przedświątecznych obowiązków i pośpiechu. Śmieszne obrazki, memy, czy GIF-y stają się coraz bardziej lubiana formą, to właśnie za ich pomocą użytkownicy Internetu składają sobie życzenia, wysyłając grafiki w wiadomościach prywatnych lub umieszczając je na profilu portalu społecznościowego danej osoby. Facebook, Instagram, czy Twitter są przykładami z takich "miejsc". Dzięki temu nie tylko wielkanocne obrazki trafiają do odbiorcy, ale także jego znajomych, którzy mogą skopiować grafikę i rozprzestrzenić ją dalej.

Memy i GIF-y możemy znaleźć na wielu stronach internetowych, wystarczy je skopiować i umieścić na swojej tablicy. Można również oznaczyć w takim poście znajomych, którym chcemy przesłać elektroniczne pozdrowienia i przekazać życzenia. Jest też opcja wysłania takiej grafiki w formie kartki elektronicznej do rodziny i przyjaciół, którym chcesz z okazji Wielkanocy życzyć wszystkiego najlepszego.

Oczywiście najlepiej przekazać życzenia osobiście, jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje kilka sposobów, aby dać znać najbliższym, że o nich pamiętamy, nawet jeśli nie mamy szansy podzielić się z nimi jajkiem przy świątecznym stole.

Oto przykład serdeczności, które możesz dołączyć do obrazka. Życzenia wysłane SMS lub mailem dotrą szybko, sprawnie i będziemy mili pewność, że adresat je otrzymał.

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Co powinno być w koszyku wielkanocnym? Symbolika święconki
  2. Z czego zrobić koszyczek wielkanocny DIY? Mamy świetny pomysł
  3. Wielkanoc 2019: data. Kiedy święta wielkanocne w tym roku?
  4. Pisanki wielkanocne - wszystkie pomysły i wzory w jednym miejscu
  5. Kiedy jest Niedziela Palmowa 2019? Data, zwyczaje, tradycje
  6. Jak pomalować pisanki na Wielkanoc? Sposobów jest mnóstwo!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News