TVN W11 Sebastian Wątroba
ARTUR BARBAROWSKI/East News
Joanna Szwalikowska - 17 Stycznia 2021

Pamiętacie Sebastiana Wątrobę z ,,W11”? Bardzo się zmienił

,,W11 - Wydział Śledczy” był paradokumentem o charakterze kryminalnym, który stał się prawdziwym hitem stacji TVN. Jednym z ulubionych bohaterów widzów był starszy aspirant Sebastian Wątroba. W sieci ukazało się sporo jego zdjęć. Niewiarygodne, co się z nim dzieje.

„W11 - Wydział Śledczy” to polski serial paradokumentalny TVN. Emitowany był w latach 2004-2014 i cieszył się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem usiłowali rozwiązywać zagadki razem z policjantami. Co ciekawe, trzy pary komisarzy, którzy się tam pojawiali, to nie aktorzy, lecz prawdziwi policjanci.

„W11 - Wydział Śledczy” był hitem TVN. Wiemy, co się stało z Sebastianem Wątrobą

Sebastian Wątroba urodził się w 1973 roku. Ukończył pięcioletnie zaoczne studia magisterskie na specjalności resocjalizacja na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ma za sobą również wiele kursów oraz szkoleń. W policji pracuje od 1995 roku, służbę czynną pełnił tylko do 2004 roku.

Pracował w wydziale kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. W 2010 roku przeszedł na emeryturę policyjną w stopniu starszego aspiranta.

Ostatnia seria paradokumentu „W11 - Wydział Śledczy” została wyemitowana w TVN w 2014 roku. Jak się okazało, nie był to moment zakończenia przygody telewizyjnej Sebastiana Wątroby.

Rodzice panny młodej wywołali u gości palpitacje. Kupili jej suknię za 800 tys. zł, mamy zdjęcia w całej okazałościRodzice panny młodej wywołali u gości palpitacje. Kupili jej suknię za 800 tys. zł, mamy zdjęcia w całej okazałościCzytaj dalej

W następnych latach pojawiał się w kolejnych produkcjach, jak „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny” i „Ślad”. Miał okazję zadebiutować nawet na dużym ekranie, grając w filmie historycznym pod tytułem „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.

W przyszłym roku ma pojawić się na ekranie razem z takimi gwiazdami jak Michał Koterski oraz Cezary Żak w produkcji „Krime Story. Love Story”. Gwiazdor jest również bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych.

Na profilu Sebastiana Wątroby na Instagramie zebrało się grono ponad dwóch tysięcy fanów, którzy chętnie dowiadują się, co słychać u uwielbianego policjanta. Były gwiazdor „W11 - Wydziału Śledczego” ukazuje zarówno kulisy swojego życia zawodowego, jak i prywatnego.

Jakiś czas temu dzielił się z fanami między innymi pomysłem na zorganizowanie udanej imprezy dla dzieci. Doświadczenie w tej kwestii zapewniły mu zapewne jego własne dzieci. Sebastian Wątroba ma trójkę pociech - dwóch synów Krzysztofa oraz Antoniego, a także córkę Amelię.

- Przepis na udaną imprezkę: dużo soku pomarańczowego, torcik, popcorn, ciacha, cuksy i muzyka np. Viki Gabor. Jest moc - pisał Sebastian Wątroba pod opublikowanym zdjęciem. Czy waszym zdaniem gwiazdor bardzo się zmienił w ciągu ostatnich lat?

TVN Sebastian Wątroba

ŹródłoL Instagram Sebastiana Wątroby (instagram.com seba.watroba)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek, Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News