Piotr Żyła nagranie taniec
Twitter TVP Sport (https://twitter.com/sport_tvppl/status/1350484033143144448)
Joanna Szwalikowska - 16 Stycznia 2021

Piotr Żyła zatańczył po skoku. Nagranie stało się hitem

Piotr Żyła wystąpił w dzisiejszym konkursie drużynowym Pucharu Świata. W sieci pojawił się film z jego udziałem, na którym tańczy w specyficzny sposób. Nagranie stało się prawdziwym hitem w sieci.

Piotr Żyła to ulubieniec polskich kibiców. Wywiady oraz filmiki z jego udziałem regularnie zdobywają ogromną popularność. Polacy uwielbiają jego dystans do świata, a także poczucie humoru, które nieustannie przejawia się w jego wypowiedziach.

Piotr Żyła gwiazdą kolejnego zabawnego filmiku. Internauci pokładają się ze śmiechu

Polski skoczek obchodzi dzisiaj swoje 34. urodziny. W związku z tym wydarzeniem, TVP Sport postanowił przygotować specjalnie dla skoczka nagranie, w którym jego koledzy z reprezentacji złożyli mu serdeczne życzenia. Największą reakcję wśród widzów wywołały zabawne słowa Dawida Kubackiego.

Podczas piątkowych kwalifikacji do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem Piotr Żyła został zdyskwalifikowany. Powodem decyzji Międzynarodowej Federacji Narciarskiej miał być kombinezon. W sobotę 16 stycznia występował natomiast w konkursie drużynowym.

Kamerom Telewizji Polskiej udało się uchwycić moment, w którym czekał na swojego kolegę, Kamila Stocha i wykonywał serię zabawnych ruchów nieco przypominających taniec. Wszystko miało miejsce już po oddanym skoku, w strefie przeznaczonej dla liderów konkursu.

Rodzice panny młodej wywołali u gości palpitacje. Kupili jej suknię za 800 tys. zł, mamy zdjęcia w całej okazałościRodzice panny młodej wywołali u gości palpitacje. Kupili jej suknię za 800 tys. zł, mamy zdjęcia w całej okazałościCzytaj dalej

Żyła skakał rytmicznie wokół własnej osi, następnie zaczął wymachiwać rękami w różnych kierunkach. Nagranie z jego tańca zostało opublikowane przez TVP Sport w mediach społecznościowych. Film natychmiast stał się hitem. Internauci nie kryli rozbawienia.

Prawdopodobnie skoczek oczekując na przyjście Kamila Stocha po prostu usiłował się nieco rozgrzać. Jego zabawne ruchy zostały w jednej chwili uchwycone przez kamery, przez co po raz kolejny stał się gwiazdą internetu.

Podczas jednego z wywiadów udzielonych dziś po rozgrywkach z dziennikarzami TVP Sport, zapytano Piotra Żyłę między innymi o to, jak wyglądały jego dzisiejsze urodziny spędzone na skoczni narciarskiej w Zakopanem.

-Fajnie, fajnie, bawiłem się tu dzisiaj super, nawet mi się udało potańczyć, jak sobie tutaj czekałem na dole, także impreza... tylko ludzie nie przyszli- skomentował ze śmiechem i w swoim stylu skoczek, nawiązując do filmiku ze swoim udziałem oraz obostrzeń zgodnie, z którymi kibice nie mogą przebywać na trybunach.

Dzisiejszy konkurs drużynowy odbywał się w wyjątkowo trudnych warunkach pogodowych. Zawody był kilkukrotnie przerywane, ale finalnie udało się je rozstrzygnąć. Choć przez większość spotkania Polacy mieli znacząco przewagę, skok Andrzeja Stękały sprawił, że spadli na drugie miejsce, dając się wyprzedzić Austriakom.

Nagranie z tańczącym Piotrem Żyłą możecie obejrzeć klikając tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Onet, TVP Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News