Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska rozstanie
fot. Instagram
Bartłomiej Chudy - 29 Stycznia 2019

Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska rozstali się? Media publikują dowody

Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska nie są już razem? Wielce wymowny wpis, zamieszczony przez Mrozowską na Instagramie tłumaczy wszystko w sprawie ich relacji.

Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska stanowili od lat udany związek. Owocem ich szczęścia jest kilkuletni synek Józek. Niestety, media kolorowe donoszą dziś, że małżonkowie nie są już razem.

Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska rozstali się. Pełna refleksji historia aktorki

- Właściwie przestali spędzać ze sobą czas i każde z nich poszło własną drogą. Widują się tylko w sprawach związanych z ich synem, Józkiem – mówi anonimowy znajomy pary, cytowany przez portal Jastrząb Post. Mrozowska zyskała popularność dzięki roli Majki w serialu "Rodzina zastępcza". Bohaterka cieszyła się na planie szczęśliwym zamążpójściem i wychowawstwem dziecka. Rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa.

Monika Mrozowska Sebastian Jaworski 2018

Gwiazda nie należy do grona celebrytów chwalących się co chwila prywatnymi aspektami życia. Ostatnio zrobiła jednak istotny wyjątek. Na Instagramie opublikowała długi, wielce wymowny wpis, dotyczący jej obserwacji z życia par. - Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam w terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu. I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się - wyznała Monika Mrozowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Tajner i WiśniewskiŻona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!Czytaj dalej

Monika Mrozowska rozstanie

Te słowa wyjaśniają wszystko. Monika Mrozowska zdecydowała się na rozstanie z partnerem po nierokującej dobrze terapii. Wariant z odejściem tłumaczy następującą refleksją: - Znam wiele par. Wśród nich kilka (dosłownie kilka) takich, które są naprawdę szczęśliwe. Znam też takie, które baaaardzo się kochają, ale tylko na Instagramie. Mam koleżanki, które „niosą krzyż” w imię dobra dzieci. I takie, którym po prostu brak odwagi. Znam też szczęśliwe zakończenia, gdy wspólna terapia kończy się sukcesem (...). Mam też znajomych, którzy bardzo chcieliby się rozstać, ale wspólne zobowiązania i kredyty trzymają ich bardziej niż przysięga złożona przed Bogiem. Opis wieńczy tajemnicze, romantyczne zdjęcie aktorki pochylającej się w stronę nieznanego mężczyzny. Czy jest to nowy wybranek Mrozowskiej? Aktorka cieszy się, że w tak trudnej chwili, mając pod swoją pieczą trójkę dzieci, znalazła w kimś oparcie. - Gdy oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić - dodała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brat Lary Gessler skomentował jej rozstanie. Zdradził, co stanęło im na przeszkodzie
  2. Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn?
  3. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Bartosz Żukowski"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazdCzytaj dalej
źródła: Plejada.pl, Instagram.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News