Żona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!

Autor Patryk Stachera - 28 Listopada 2018

Żona Wiśniewskiego nie była pewna, czy powinna wiązać się z piosenkarzem. Finalnie jednak w 2012 r. została czwartą życiową partnerką gwiazdora. Michał ma już bowiem za sobą trzy nieudane małżeństwa. Nowa wybranka muzyka też nie odnalazła szczęścia ze swoim poprzednim mężem. Mimo wszystko, to nie przeszkodziło im w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Para od zawsze bardzo dobrze dogadywała się ze sobą. W razie konfliktów potrafią zazwyczaj dość do porozumienia, dzięki czemu ich małżeństwo przetrwało już 6 lat. Sprawdźcie, co Tajner naprawdę myśli o relacji z byłym liderem zespołu "Ich Troje".

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. To właśnie dzięki niemu udało jej się poznać swojego obecnego męża. Ojciec wraz z towarzyszącą mu pociechą udał się na jedną z imprez, w której uczestniczył również Michał Wiśniewski. To był moment, w którym małżeństwo spotkało się pierwszy raz.

Wielu może zdziwić fakt, że Dominika nie była uprzedzona do bliższej znajomości z gwiazdorem, mimo że wiedziała o poprzednich nieudanych relacjach artysty. Michał był najpierw przez sześć lat żonaty z piosenkarką Magdą Femme, z którą później tworzył zespół "Ich Troje". Rozstali się w 2001 roku. Następnie poślubił tancerkę Martę Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci. Niestety, para rozwiodła się w 2006 r. W tym samym roku muzyk ożenił się po raz trzeci. Kolejną wybranką była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki. To małżeństwo również nie zostało uratowane przez potomstwo, gdyż rozwiedli się w 2011 r.

Tajner na początku znajomości wspierała Wiśniewskiego, po tym jak zostawiła go ostatnia żona. Ona również miała za sobą rozwód, więc rozumiała, przez co przechodził. Nie patrzyła na przeszłość swojego przyszłego męża. To sprawiło, że bardzo dobrze im się rozmawiało już od pierwszych chwil, jakie spędzili razem.

Największą obawą Dominiki były uzależnienia byłego lidera zespołu "Ich Troje". Gwiazdor od zawsze miał problemy z alkoholem, co martwiło Tajner, odkąd nawiązała romantyczną relację z piosenkarzem. Finalnie jednak artysta postanowił się zmienić. W 2018 r. wyznał, że nie pije już od ponad czterech lat.

Małżeństwo przetrwało wiele kłótni, a z nowymi komplikacjami radzą sobie na bieżąco. Stawiają na prawdziwą miłość, dzięki czemu są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Specjalnie dla Was zebraliśmy wypowiedzi podsumowujące życie Dominiki Tajner z piosenkarzem. Prawda o tym nietypowym związku może was zaskoczyć!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News