"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazd

Autor Weronika Szatkowska - 26 Listopada 2018

Rozwód jest ciężką decyzją nie tylko dla małżeństwa, które postanawia się rozstać. To również cios i przeżycie dla dzieci uczestniczących w rozłące. Podział majątku to nie jedyne, co czeka rozwodników. Zazwyczaj sąd ustala też alimenty, jakie jedno z rodziców musi łożyć na swoje pociechy, jeśli nie zostają przy nim. Ostatnio w mediach jest dosyć głośno o Bartoszu Żukowskim. Nie zgadza się on z decyzją sądu odnośnie narzuconej mu kwoty. Okazuje się, że "Świat według Kiepskich" może serialowemu Waldusiowi nie wystarczyć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię gwiazd, które muszą płacić na swoje dzieci. Kto wykłada najwięcej?

Stając na ślubnym kobiercu, każdy ma nadzieję, że przysięga, którą składa, będzie tą ostatnią. Niestety, marzenie to często zostaje brutalnie zweryfikowane przez życie, ukazując niedopasowanie małżonków. Niektóre sprawy rozwodowe ciągną się wiele lat. Przysparza to problemów i stresu interesantom. Największym utrapieniem byłych małżonków są zazwyczaj alimenty, a konkretniej ich wysokość. Według doniesień "Gazety Prawnej" w październiku 2016 roku Polacy zalegali ze spłatą długu alimentacyjnego w łącznej wysokości 9,4 mld złotych. Rekordzistą był człowiek, który jest winien państwu aż 1 441 455 zł. Sprawa płacenia alimentów nie dotyczy tylko zwykłych ludzi.

Rozstania dotyczą każdego, również tych najsławniejszych i najbardziej lubianych. Co jakiś czas słychać o burzliwych rozwodach czy rozstaniach par, po których nikt by się tego nie spodziewał. Niektórzy kończą związek, pozostając w dobrych relacjach ze względu na dzieci. Inni toczą wieloletnie batalie sądowe. Oto gwiazdy, które są po rozwodzie i muszą płacić zasądzone pieniądze na swoje dzieci (choć nie zawsze to robią).

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News