Robert Makłowicz ujawnił prawdę
Instagram.com robertmaklowicz_official
Monika Majko - 24 Grudnia 2020

Robert Makłowicz cieszy się, że odszedł z telewizji

Robert Makłowicz jakiś czas temu zniknął z ekranu telewizji i rozpoczął autorską działalność w internecie. Słynny kucharz zdradził kulisy swojego nagłego rozstania z TVP, gwiazdor przyznał, że decyzja o zakończeniu tej współpracy była dla niego „błogosławieństwem”.

Robert Makłowicz w ostatnich tygodniach znów zyskuje na popularności, a to za sprawą m.in. autorskiego kanału na platformie YouTube, który uruchomił w tym roku. Gwiazdor wyznał prawdę o tym, dlaczego nagle zniknął z anteny Telewizji Polskiej, wiele osób się tego nie spodziewało.

Robert Makłowicz ujawnił prawdę o odejściu z telewizji

Słynny kucharz dopiero niedawno uruchomił na YouTube swój autorski kanał o gotowaniu, jednak już zyskał ogromne uznanie internautów. Gwiazdor nie ukrywa, że o działalności w sieci myślał już od jakiegoś czasu, jednak długo nie miał czasu, by ostatecznie zdecydować się na ten krok.

- Od dawna myślałem o internecie, o serwisie YouTube, ale zawsze miałem coś innego, pilniejszego do zrobienia. Ale w pewnym momencie po prostu uznałem, że trzeba spróbować, rzuciłem się w ten internetowy wir i bardzo szybko mnie wciągnął - wyznał kucharz w rozmowie z portalem wp.pl.

- Efekty okazały się rewelacyjne - niedawno ilość odsłon mojego kanału przekroczyła 20 milionów. Nie ukrywam, że jestem trochę w szoku. I, oczywiście, jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Internet dał mi coś bezcennego - wolność. Mogę robić to, co mi się podoba i tak, jak mi się podoba. Nikt mi nie mówi, co mam mówić i w jaki sposób - dodał gwiazdor.

Ksiądz powiedział, jakiej kwoty oczekuje w kopertach po kolędzie. Wierni mogą być szczerze zaskoczeniKsiądz powiedział, jakiej kwoty oczekuje w kopertach po kolędzie. Wierni mogą być szczerze zaskoczeniCzytaj dalej

Dzięki swojej działalności w sieci gwiazdor ponownie zyskał ogromną popularność, szczególnie wśród młodszych widzów, którzy z dzieciństwa pamiętają jego telewizyjny program „Podróże z Robertem Makłowiczem”, który prowadził na antenie stacji TVP.

Nagły koniec emisji lubianego programu kucharskiego na antenie Telewizji Polskiej i zniknięcie kucharza wywołało ogromne zaskoczenie wśród jego fanów. Gwiazdor w rozmowie z dziennikarzami przyznał, ze zakończenie współpracy z TVP było dla niego wielką ulgą.

- Nie mam żadnych wątpliwości, to było prawdziwe błogosławieństwo. Przy czym warto nadmienić, że nie była to do końca decyzja polegająca na tym, że nagle postanowiłem przenieść się do internetu. To raczej telewizja nie miała mi już nic ciekawego do zaproponowania - przyznał Robert Makłowicz.

Robert Makłowicz nie ukrywał również, że obecna forma działalności sprawia mu ogromną frajdę. W młodości gwiazdor pracował fizycznie na budowach, by móc się utrzymać i dopiero z czasem mógł pozwolić sobie na pracę, którą naprawdę lubił.

Kucharz od początku swojej kariery szukał zajęcia, które będzie wykonywał z przyjemnością i pasją, a teraz ma do tego jeszcze lepsze warunki. Jak podkreślił gwiazdor, zawsze stara się on robić wszystko według własnych zasad.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myślenia17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myśleniaCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News