Rafał Trzaskowski zmienił się nie do poznania
Piotr Molecki/East News
Irmina Jach - 8 Lutego 2021

10 lat temu Rafał Trzaskowski wyglądał zupełnie inaczej. Mamy zdjęcia

Rafał Trzaskowski - zdaniem wielu internautek - jest jednym z najprzystojniejszych polskich polityków. Prezydent Warszawy zawsze wyróżnia się nienagannym strojem, czarującym uśmiechem i idealnie przystrzyżonym zarostem. Trudno uwierzyć, że dekadę temu wyglądał zupełnie inaczej.

Rafał Trzaskowski podczas zeszłorocznej kampanii wyborczej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony Polek. Włodarz stolicy doczekał się nawet personalizowanych memów oraz humorystycznego przydomka „Ciastkowski”. Polityk doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej popularności i nie kryje rozbawienia entuzjazmem fanek.

Rafał Trzaskowski zmienił się nie do poznania

- Uważacie, że Rafał Trzaskowski jest przystojny? Dla mnie hotuwa totalna - napisała młoda internautka na jednej z grup na Twitterze, zamieszczając zdjęcie Rafała Trzaskowskiego.

Na jej pytanie postanowiło odpowiedzieć ponad tysiąc użytkowniczek portalu społecznościowego. Zdecydowana większość zgodziła się z autorką wpisu. Walory polityka doceniają także zdecydowanie starsze kobiety. Emerytka podróżująca metrem, w rozmowie z dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, zdecydowała się na nietypowe wyznanie.

- Na zięcia to wolałabym Rafała. Elegancki, przystojny, ładny uśmiech, reprezentacyjny byłby z niego prezydent. Warszawa powinna mieć takiego, za którego się nie będzie wstydzić. Trzeba gdzieś pojechać, otworzyć, wystąpić. Rafał by sobie świetnie poradził - zwierzała się wówczas pani Lidia.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

Wygląd Rafała Trzaskowskiego pozytywnie ocenił także jego polityczny oponent, Patryk Jaki, który bez powodzenia startował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego” został poproszony o powiedzenie czegoś miłego na temat rywala.

- No dobrze: jest przystojny - stwierdził Patryk Jaki, kiedy dziennikarz Rafał Woś nie chciał przyjąć odpowiedzi, że ojciec włodarza Warszawy był dobrym muzykiem.

Subtelne komplementy i otwarte deklaracje skierowane w stronę Rafała Trzaskowskiego pojawiają się regularnie nie tylko w mediach społecznościowych, ale także w przestrzeni publicznej. Podczas jednego z wieców wyborczych jedna z wielbicielek polityka zaprezentowała się z transparentem, na którym zapisała hasło: „Gośka, zazdro!”.

Mało kto wie, że prezydent Warszawy w przeszłości wyglądał zdecydowanie gorzej. Na jednym ze zdjęć, które pojawiło się na jego Facebooku, można zobaczyć Rafała Trzaskowskiego w czerwonej kurtce, czarnej czapce z napisami oraz niezbyt eleganckich, białych okularach przeciwsłonecznych.

Trzeba przyznać, że sportowa stylizacja sprzed dekady nie dodawała politykowi uroku. Niektórzy mają problem z rozpoznaniem go na fotografii. Obecnie włodarz stolicy chętniej sięga po doskonale skrojone garnitury. Uważacie, że metamorfoza przebiegła pozytywnie?

Rafał Trzaskowski zmienił się nie do poznania

Źródło: Facebook/Rafał Trzaskowski

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/naTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News