Jak wyglądają córki Andrzeja Grabowskiego? Jedna to gwiazda hitowego serialu TVN, druga jest żoną Pawła Domagały (FOTO)
Kadr z filmu "Zakochani po uszy"
Wiadomości Pikio - 7 Maja 2019

Jak wyglądają córki Andrzeja Grabowskiego? Jedna to gwiazda hitowego serialu TVN, druga jest żoną Pawła Domagały (FOTO)

Paweł Domagała jest prywatnie zięciem aktora Andrzeja Grabowskiego. Fani zastanawiają się, jak wyglądają córki gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich". O tych dwóch pięknych kobietach mówi dziś cała Polska.

Paweł Domagała jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Jego przebój "Weź nie pytaj" śpiewała cała Polska. Nic dziwnego, że opinia publiczna bardzo szybko zaczęła interesować się prywatnym życiem artysty. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, kim jest kobieta, której muzyk zadedykował najnowszy hit.

Jak się okazało, Paweł Domagała prywatnie jest zięciem aktora, Andrzeja Grabowskiego. Jego żoną jest Zuzanna Grabowska, która często towarzyszy mu podczas publicznych wystąpień. Gdy pojawiła się na rozdaniu Bestsellerów Empiku 2018 wywołała furorę. Fani zachwycali się jej urodą i skromnością aktorki, która na co dzień grywa na deskach Teatru na Woli w Warszawie.

Kazimierz Marcinkiewicz o żonieKazimierz Marcinkiewicz ujawnia całą prawdę o niepełnosprawności byłej żony. OniemiejecieCzytaj dalej

Paweł Domagała ma piękną żonę. To właśnie córce Andrzeja Grabowskiego zadedykował utwór "Weź nie pytaj"

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska od wielu lat tworzą bardzo szczęśliwy związek. W momencie, kiedy wokalista pisał swój największy hit, aktorka była w ciąży. Aktorzy doczekali się dwójki dzieci: Hani (ur. 2012) i Basi (ur. 2018).

Córka Andrzeja Grabowskiego jest piękną kobietą o bardzo delikatnej urodzie. Priorytetem jest dla niej życie rodzinne, w które wkłada całe swe serce.

- Oboje dbamy o to, aby mieć dobry stosunek do siebie nawzajem i do świata. Pamiętamy też, że nic nie trwa wiecznie: ani sława, ani gorszy czas. Każdego dnia wszystko może się odwrócić, szczególnie w naszym zawodzie - przyznała 35-letnia aktorka w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

elżbieta jaworowiczNajbardziej dramatyczne sprawy Elżbiety Jaworowicz. Serce pękaCzytaj dalej

Druga córka Andrzeja Grabowskiego jest dziś gwiazdą TVN

Nie jest tajemnicą, że również młodsza córka Andrzeja Grabowskiego poszła w ślady ojca. 28-letnia Katarzyna Grabowska jest dziś gwiazdą TVN. Gra jedną z głównych ról w nowym serialu "Zakochani po uszy". Grała również epizodyczną rolę Olgi w telenoweli "M jak Miłość", jednak wątek jej postaci zniknął z serialu.

28-latka także jest piękną i utalentowaną kobietą. W lipcu 2017 roku wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, który także jest aktorem i występuje na deskach Teatru Powszechnego w Łodzi. Nie jest jednak tak znaną postacią, jak Paweł Domagała. Nie ma wątpliwości, że rodzina Andrzeja Grabowskiego będzie kultywowała aktorskie tradycje. Obie córki są aktorkami, a ich mężowie również robią karierę w tym zawodzie.

Tak wyglądają córki Andrzeja Grabowskiego: 28-letnia Katarzyna Grabowska i 35-letnia Zuzanna Grabowska:

Obrazy Pikio

Instagram/Paweł Domagała

Obrazy Pikio

Instagram/Zuzanna Grabowska

Obrazy Pikio

Instagram/Kasia Grabowska

Obrazy Pikio

Instagram/Kasia Grabowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródło: Viva / Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News