Rusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?

Autor Andżelika Wróblewska - 6 Maja 2019

Nie od dziś wiadomo, że zarobki gwiazd zdecydowanie przewyższają nawet średnią krajową. Liczne kontrakty, sesje, kampanie, współprace, pojawianie się na ściankach, to tylko część z wielu czynności, za które celebryci inkasują niemałe pieniądze. Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w kraju. Przedstawiamy zarobki najpopularniejszych artystów.

Wynagrodzenie gwiazd to jeden z najgorętszych tematów, który nieustannie od kilku lat zastanawia wszystkich. To, jakie pieniądze rocznie są w stanie zarobić osoby medialne, wprawia w osłupienie. Niektórzy muszą pracować całe życie, żeby zarobić tyle, co aktor przez jeden rok. Podpisanie kilku kontraktów może im zapewnić poczucie komfortu finansowego do końca życia.

Niektóre gwiazdy za jeden dzień na planie zdjęciowym zarabiają tyle, ile przeciętny Polak przez miesiąc pracy. To samo dotyczy kampanii reklamowych, za które życzą sobie spore sumy. Część artystów dba o swój wizerunek i nie bierze wszystkich współprac, które są mu proponowane. Są jednak tacy, którzy biorą każdą ofertę i można się domyślić, że mogą spać na pieniądzach. Zostają twarzą marki, począwszy od tej produkującej telefony po wędliny, które jemy na śniadanie. Może to być przerażające, bo otwierając rano lodówkę, wyskakuje nam na dzień dobry aktor naszego ulubionego serialu.

Za pojawianie się na ściankach gwiazdy również dostają duże pieniądze. Kto z nas nie chciałby zarabiać dzięki wyjściu na imprezę? Przyjemne z pożytecznym.

Jak donosi Super Express, Barbara Kurdej-Szatan za pojawienie się na planie zdjęciowym serialu "Prosto w serce" dostaje 9 tysięcy złotych. Przeciętnemu mieszkańcowi naszego kraju, który jest przyzwyczajony do minimalnej stawki, wystarczyłby zaledwie dzień na planie, żeby móc za to przeżyć miesiąc. Aż ciężko sobie wyobrazić, jak ogromnymi pieniędzmi dysponują gwiazdy.

Wynagrodzenia celebrytów są naprawdę zapierające dech, jednak trzeba przyznać, że bycie gwiazdą to ciężki kawałek chleba. Większość z nich nie ma życia prywatnego, wyjście na miasto ze znajomymi czy z rodziną nie wchodzi w grę, ponieważ na każdym rogu czyhają fani i paparazzi. Jeden dzień planu zdjęciowego może trwać nawet 16 godzin, po czym następnego dnia o świcie znowu trzeba pojawić się w miejscu pracy. Piosenkarze z kolei są w ciągłych rozjazdach po kraju. Ciężko jest pogodzić karierę z życiem prywatnym.

Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy zestawienie najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce, te kwoty powalają na kolana.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News