Ojciec Mateusz - o której godzinie jest emitowany?
Wikimedia Commons/Baltmedia
Konrad Karpiuk - 30 Kwietnia 2019

Ojciec Mateusz - o której godzinie premierowy odcinek?

Ojciec Mateusz o której godzinie można obejrzeć jeden z popularniejszych serialów TVP? Sprawdzamy, kiedy lecą nowe odcinki.

Ojciec Mateusz o której godzinie można obejrzeć popularny serial kryminalny TVP? Fabuła serialu dzieje się w Sandomierzu i skupia się wokół postaci proboszcza z małej parafii. Ksiądz pomaga lokalnym mieszkańcom i przede wszystkim współpracuje z policją, pomagając im rozwiązywać zagadki kryminalne.

Ojciec Mateusz godziny emisji

Serial emitowany jest na antenie TVP 1, TVP HD, TVP 1 HD i TVP Seriale. Najnowsze odcinki można obejrzeć premierowo w czwartki o 20:35 na stacjach TVP 1 i TVP HD. Powtórki nowych odcinków emitowane są w niedziele o 17:30. Ponadto w każdej chwili możemy wykupić do nich dostęp na stronie TVP VOD za 9,99 zł miesięcznie (pierwsze dwa tygodnie darmowe), lub dostęp do danego odcinka na 24 godziny za 5 zł, lub 6,15 zł (zależnie od rodzaju płatności).

Jeśli jednak chcemy obejrzeć odcinki archiwalne, nie musimy sięgać do internetu. Obecnie na kanale TVP Seriale emitowane są stare odcinki. W tygodniu emituje się aż cztery odcinki, dwa koło godziny 13 (dokładne godziny zmieniają się w zależności od dnia tygodnia) i kolejne dwa koło godziny 19 (podobnie jak z odcinkami o 13 - dokładne godziny ulegają zmianom).

Ojciec Mateusz o której godzinie możemy oglądać fenomenalny serial?

Powtórki starych odcinków są również puszczane na kanałach TVP i TVP HD. Dwa archiwalne odcinki są emitowane w dniach poniedziałek-piątek w godzinach porannych (8:05), jak i jeden wieczorem o 18:05.

Serial oparty na włoskim formacie Don Matteo wciąż cieszy się niemałą popularnością. Emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej od 2008 roku, obecnie trwa 21 sezon serialu. Rekordową oglądalność serial zaliczył w pierwszym sezonie, który razem z serią pilotażowa obejrzało średnio 6,65 miliona telewidzów. Przedostatni sezon ma już oglądalność na poziomie średnio 3,01 miliona widzów.

„Ojciec Mateusz” otrzymał trzykrotnie telekamerę. Pierwsza została przyznana w 2011 roku w kategorii serial cotygodniowy. Dwie kolejne zostały przyznane za najlepszy serial w 2017 i 2019 roku.

Źródło: wikipedia.org

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News