Monika Mrozowska urodziła
Instagram Moniki Mrozowskiej (instagram.com monikakingamrozowska)
Joanna Szwalikowska - 19 Stycznia 2021

Monika Mrozowska urodziła. Mąż pokazał zdjęcie dziecka, znamy płeć i imię

Choć Monika Mrozowska bardzo długo nie potwierdzała, że zostanie mamą po raz czwarty, w mediach pojawiały się takie doniesienia. Ostatecznie radosną nowinę potwierdziła we wrześniu. Właśnie narodziła się jej pociecha, czym nie omieszkał się pochwalić w mediach społecznościowych mąż aktorki.

Monika Mrozowska to polska aktorka, która zdobyła ogólnopolską popularność dzięki roli Majki w popularnym polskim serialu obyczajowo-komediowym „Rodzina zastępcza”. Jak się okazuje, gwiazda do tej pory utrzymuje kontakt z innymi aktorkami, z którymi grała w tej produkcji. Niedawno pochwaliła się zdjęciem na Instagramie z jedną z nich.

Monika Mrozowska urodziła synka! Wiemy, jak nazwała swoją czwartą pociechę

Od momentu kiedy gwiazda we wrześniu przestała ukrywać fakt, że jest w ciąży, regularnie zaczęła udostępniać w sieci zdjęcia zaokrąglonego brzuszka. Internauci przesłali jej całe mnóstwo gratulacji.

Gwiazda urządziła w listopadzie baby shower. Na imprezę zaprosiła wiele znanych polskich gwiazd, jak: Misheel Jargalsaikhan, Ola Szwed, Justyna Kozłowska, Katarzyna Burzyńska czy Agnieszka Sienkiewicz. Przyszła mama zdawała się spędzić wspaniały czas razem ze swoimi bliskimi.

Monika Mrozowska w jednym z udzielonych przed porodem wywiadów, wyjaśniła, że będzie rodziła przez cesarskie cięcie. Tak stało się także w przypadku jej poprzednich ciąż. Decyzję o takim porodzie mieli podjąć lekarze. Tuż przed rozwiązaniem pojawiły się małe komplikacje.

Nowotwór uderzył z pełną siłą, jest fatalnie. Daniec zwrócił się o pilną pomoc dla dziewczynkiNowotwór uderzył z pełną siłą, jest fatalnie. Daniec zwrócił się o pilną pomoc dla dziewczynkiCzytaj dalej

- Ciąża Moniki do tej pory była prowadzona przez lekarza, który pracuje w szpitalu, gdzie miała rodzić. Ale niedawno ten szpital przekształcono na covidowy i Monika musi teraz szukać nowego szpitala i nowego lekarza. Zatem ma stres tuż przed porodem - zdradziła jedna ze znajomych aktorki, cytowana przez portal „Jastrząb Post”.

Aktorka bardzo długo nie dzieliła się z fanami informacją na temat płci oraz imienia, jakie nada swojemu kolejnemu dziecku. Dopiero po Nowym Roku opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którego opisem zdradza imię swojego nienarodzonego wówczas synka.

-Tam w środku siedzi… Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać ma kontynuację w obecnym) on ma być czystym szczęściem- pisała gwiazda.

Monika Mrozowska urodziła już swojego kolejnego potomka. Faktem tym podzielił się w mediach społecznościowych jej mąż, Maciej. Gwiazda wspominała już wcześniej, że termin, jaki jej wyznaczono to 19 stycznia.

- Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuję wdzięczność i mega spokój. (…) @monikakingmrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania, dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze, Warszawa, 19.01.2021.- napisał mąż Moniki Mrozowskiej na Instagramie. Maluszkowi oraz rodzicom życzymy dużo zdrowia.

Monika Mrozowska dziecko

Źródło: Instagram Maciela Auguścika Lipki (instagram.com maciej.a.l)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News