jolapo
yt/Magazyn Viva
Anna Maria Guziewska - 2 Grudnia 2018

Kwaśniewska zawstydziła Agatę Dudę! Po tylu latach nie ma już wątpliwości

Agata Duda cieszy się zmienną opinią. Niektórzy wskazują, że jest niezwykle elegancka, inni, że nie reprezentuje prezydenta i kraju w odpowiedni sposób. Często porównywana jest z Jolantą Kwaśniewską. Okazuje się, że po latach, Polacy wciąż faworyzują tę drugą.

Agata Duda dba o swoje stroje i wizerunek. Jednak pierwszej damie wciąż zdarza się popełniać modowe wpadki. Polacy obserwują jej oficjalne wystąpienia i zauważają, że kobieta często nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. Entuzjaści Jolanty Kwaśniewskiej myślą o jej stylu i wspominają nienaganne zachowanie.

Co Polacy myślą pierwszych damach? Jolanta Kwaśniewska lepsza niż Agata Duda

Na internetowych forach, w rozmowach z dziennikarzami i w materiałach prasowych - Jolanta Kwaśniewska wciąż pojawia się na polskiej scenie opinii publicznej. Okazuje się, że nie tylko jej działalność charytatywna wciąż wzbudza podziw Polaków. Także nienaganne zachowanie i nieprawdopodobne wyczucie stylu są dla Polaków ważne w sylwetce żony Aleksandra Kwaśniewskiego. W ich ocenie, bije ona na głowę Agatę Dudę. W latach 90-tych, gdy ofensywnie pojawiały się tanie materiały na polskich bazarach, Jolanta Kwaśniewska wyróżniała się ogromną elegancją. Łupy z peweksu świetnie się sprawdziły w szafie pierwszej damy. Dzięki temu, Polacy nie mogli się napatrzeć na piękną żonę polityka. Pomimo wielu barier, które przyniósł rynek, kobieta już wtedy potrafiła znaleźć sposób, aby stanąć w centrum fotoreporterów. Agata Duda, w ocenie mediów i wyborców nie ma podobnego wyczucia stylu. Niektórzy zarzucają jej sztuczność, inni zwracają uwagę na wpadki i łamanie kodeksu dyplomatycznego. Na bieżąco rejestrują swoją opinię w Internecie. Cała sytuacja zawstydzać musi niezmiernie obecną pierwszą damę, która o podobnym poparciu może pomarzyć.

Komentarze są jednoznaczne

- Ale ta Kwaśniewska to miała klasę, urodę i szyk. Jedyna wspaniała pierwsza dama, nie do powtórzenia. Najlepszy prezydent i najfajniejsza pierwsza dama - czytamy na jednym z internetowych forów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pierwsze damyPolskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!Czytaj dalej
- Jolka to klasa, uroda, wdzięk i szacunek do innych. Obecna dama to manekin na kreacje i aroganckie zachowania do części obywateli (tańce na ulicy, buziaczki oklaski) no i milczenie - krytykują Agatę Dudę internauci. - Pani Jolanta bije na głowę każdą dotychczasowa Pierwsza Damę. Miała klasę urodę i godnie reprezentowała stanowisko swego męża jako osoba towarzysząca - pojawia się dalej. - Pani Jola to klasa, klasa, klasa. Szyk i elegancja. Prezydent tez był super. Tyle w temacie - czytamy w sieci. Analogiczne komentarze masowo pojawiają się w Internecie. Polacy sugerują, że Kwaśniewskiej nie jest w stanie dorównać żadna inna postać na arenie politycznej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!
  2. Jolanta Kwaśniewska powaliła Agatę Dudę i Magdalenę Ogórek! Miazga!
  3. Jolanta Kwaśniewska przyznała się do czegoś smutnego. Nigdy o tym nie mówiła
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News