Męskie Granie - bilety. Gdzie je dostać?
youtube.com/MęskieGranie
Wiadomości Pikio - 24 Kwietnia 2019

Ile kosztują bilety na Męskie Granie 2019? Koncerty odbywają się w wielu miastach

Męskie Granie - bilety na wybrane koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Rekord w czasie sprzedaży biletów padł już w 2018 roku, kiedy to wszystkie wejściówki rozeszły się w ciągu zaledwie 20 minut. Jeśli więc bardzo zależy wam na pojawieniu się koncercie, to radzimy - bądźcie czujni i nie wahajcie się ani chwili.

Męskie Granie - bilety na wyczekiwane przez fanów koncerty bardzo szybko zostają w całości wyprzedane. Jest to wydarzenie, wzbudzające wielkie zainteresowanie, przede wszystkim dlatego, że prezentuje różne oblicza muzyki i łączy je ze sobą. Łamie bariery i dlatego na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wakacyjnych wydarzeń muzycznych.

- Męskie Granie to koncerty, podczas których nawet najwięksi artyści, niemuszący nikomu nic udowadniać, z dorobkiem, pozycją i autorytetem, mają przed wyjściem na scenę prawdziwą, nieudawaną tremę - mówił konferansjer na jednym z koncertów.

Męskie Granie 2019 - koncerty

Trasa koncertowa Męskiego Grania obejmować będzie siedem polskich miast, 13 lipca odbędzie się koncert w Poznaniu, który będzie rozpoczynał popularne wydarzenie muzyczne. Następnie: 20 lipca – Kraków, 27 lipca – Gdynia, 3 sierpnia – Wrocław, 10 sierpnia – Katowice, 17 sierpnia – Warszawa. Finał będzie miał miejsce, jak co roku, w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu 24 sierpnia.

Oficjalnym rozpoczęciem Męskiego Grania będzie zaprezentowanie nowego hymnu, w zeszłych latach były to utwory "Początek", "Nieboskłon" oraz "Wataha".

- Ludzie pokochali tę trasę ze względu na wyjątkowe, kameralne koncerty. To nie są imprezy na kilkadziesiąt tysięcy osób, jak wakacyjne festiwale pokroju Open'era czy Off Festivalu. Na przykład we Wrocławiu na Męskim Graniu będzie 6 tys. osób, a w Gdyni 7 tys. Nie ma tłumów, można rozłożyć koc i posłuchać muzyki w zupełnie innej atmosferze - mówiła pracownica biura prasowego Męskiego Grania.

Męskie Granie - bilety i ich cena. Gdzie dostać eBilet?

Oficjalna data internetowej sprzedaży nie jest jeszcze znana, jednak wnioskując po sprzedaży z poprzednich lat, możemy się jej spodziewać pod koniec czerwca. W zeszłym roku sprzedaż 45 tysięcy biletów ruszyła 20 czerwca o godzinie 12:00, cena za sztukę to 119 złotych, w Żywcu cena wyniosła 99 zł. Podobno w tym roku cena ma wzrosnąć do 149 złotych.

Można je było dorwać na dwóch autoryzowanych stronach i to tam organizatorzy rekomendowali zakup wejściówek. Dystrybutorami biletów byli Eventim oraz eBilet, warto właśnie tam sprawdzać ich dostępność.

Przedsprzedaż biletów wystartuje już 7 maja o godzinie 12:00.

Na ten moment wiemy, że na scenie wystąpił młodzi artyści, którzy wygrali konkurs organizowany z okazji jubileuszu trasy koncertowej. Będą to: Żurkowski, Robert Cichy, Bibobit, Nietrzask, Marta Zalewska, Runforrest, Diuna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia się w food trucku? Fast food na kółkach pozwala się dorobić
  2. Lista festiwali muzycznych w Polsce. Gdzie możemy się bawić tego lata?
  3. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019? Lista artystów
  4. Czy można pić piwo nad Wisłą? Weź swoich przyjaciół
  5. Kiedy jest Dzień Grilla? Wiosna już w pełni, można świętować

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News