Mateusz Gessler a Magda Gessler. Słynny gwiazdor TVN to jej syn?
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Mateusz Gessler a Magda Gessler. Słynny gwiazdor TVN to jej syn?

Mateusz Gessler a Magda Gessler - jakie więzi łączą gwiazdy stacji TVN? Widzowie przez naprawdę długi czas byli przekonani, że prowadząca "Kuchennych rewolucji" jest matką jurora polskiej edycji "MasterChef Junior". Prawda w tej kwestii okazje się jednak całkowicie inna.

Mateusz Gessler a Magda Gessler - czy celebryci naprawdę są krewnymi? Okazuje się, że zbieżność ich nazwisk nie jest oczywiście przypadkowa. Magda nie jest jednak matką Mateusza, a jego ciotką. Ojcem gwiazdora jest bowiem Adam Gessler, także znany restaurator, brat byłego męża prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Co ciekawe, jego dziadkiem jest... doskonale znany polskiej opinii publicznej Jacek Fedorowicz.

Mateusz Gessler a Magda Gessler - jakie więzy łączą gwiazdy stacji TVN?

Skąd więc wzięły się podejrzenia, że Mateusz Gessler jest synem Magdy Gessler? Plotki sprowokowała sama restauratorka i celebrytka w jednym z postów na swym koncie na portalu społecznościowym. Gwiazda udostępniła zdjęcie z jurorem "MasterChef Junior", opatrując je dwuznacznym opisem. Chociaż był żartem, mógł oczywiście zmylić niektórych fanów, którzy dziś niezwykle chętnie zagłębiają się więc w drzewo genealogiczne rodziny Gesslerów. - #‎mateuszgessler‬ ‪#‎magdagessler‬? To mój syn? - napisała gwiazda w bardzo charakterystycznym dla siebie stylu. To, że Mateusz Gessler nie jest synem restauratorki, nie oznacza oczywiście, iż wcale nie ma ona dzieci. Magda ma córkę Larę, której ojcem jest Piotr Gessler oraz syna Tadeusza ze zmarłym już Volkhartem Müllerem. Celebrytka jest wyraźnie szczęśliwa w roli mamy i chętnie chwali się zawodowymi oraz prywatnymi poczynaniami oraz sukcesami swych dorosłych już dzieci, które także wyrastają już na medialne gwiazdy.

Czy Magda Gessler ma męża? Kto jest obecnym partnerem uwielbianej przez widzów celebrytki?

Obecnie Gessler nie jest już oczywiście związana z byłym mężem, Piotrem. Partnerem życiowym restauratorki, znanej z programów "MasterChef" oraz "Kuchenne rewolucje" emitowanych na antenie TVN, pozostaje od długiego czasu Waldemar Kozerawski. Gwiazda nie kryje się ze swą miłością i chętnie pokazuje fanom zdjęcia wykonane w czasie wolnym z ukochanym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Chociaż Magda nie jest już żoną Piotra Gesslera, wciąż ma dobry kontakt z Mateuszem. Celebryta wspomina nawet czasem na wizji o swej ciotce, która pozostawała częścią gremium jurorskiego show "MasterChef Junior" tuż przed nawiązaniem przez niego współpracy z telewizją TVN.Mateusz Gessler a Magda Gessler Fot. Facebook/Magda GesslerZOBACZ TAKŻE:
  1. Twórcy „Rolnik szuka żony” naprawdę to zrobili! Widzom odebrało mowę
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Myśleliście, że wiecie wszystko o księżnej Dianie? Najnowsze informacje wprawią Was w osłupienie
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Dziennikarka TVN na środku morza błaga o modlitwę. Trwa straszny sztorm
ZAMIANA
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News