Dziennikarka TVN na środku morza błaga o modlitwę. Trwa straszny sztorm
Mateusz Wysokiński - 29 Listopada 2018

Dziennikarka TVN na środku morza błaga o modlitwę. Trwa straszny sztorm

DDTVN wypromował ją i sprawił, że stała się popularna. Teraz jednak, zamiast myśleć o karierze zawodowej, gwiazda telewizji prosi o modlitwę. Kobieta znalazła się w traumatycznej sytuacji

DDTVN to jedna z najpopularniejszych produkcji stacji TVN. Poranny program telewizji z zapartym tchem oglądany jest codziennie przez wielu Polaków, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez włączenia audycji. Fani formatu zadrżeli jednak dzisiaj przez wstrząsającą wiadomość, jaką napisała do nich jedna z prowadzących. Niebezpieczna sytuacja, a także ryzyko braku powrotu do Polski przeraziło wielu obserwatorów i fanów kobiety.

DDTVN. Dziennikarka w poważnych tarapatach

Osobą, która przeżywa aktualnie ciężkie chwile jest Katarzyna Olubińska. Pisarka, dziennikarka TVN i autorka bestselleru "Bóg w wielkim mieście" przebywa obecnie w Szwecji. Jak się okazało, droga powrotna do kraju kobiety jest praktycznie niemożliwa. Wszystko przez panujący sztorm, który zaistniał na wybrzeżach Morza Bałtyckiego.

- Jestem uwięziona przez sztorm na morzu u wybrzeży Szwecji na polskim promie.m razem z innymi pasażerami. Tkwimy na morzu pośrodku szalejącego sztormu. Módlcie się nas o bezpieczny powrót. Ufam Bogu, że wrócimy bezpiecznie do domu.- napisała na swoich social mediach dziennikarka

Kobieta najprawdopodobniej nie dopłynie do swojej ukochanej pracy w terminie, który sama zakładała.

- Mieliśmy dopłynąć dziś o 12 w południe, ale wiemy już, że przynajmniej do jutra do 12 to się nie uda. - zwierzyła się internautom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

gotowanie 210 zdrowych nawyków żywieniowych, które każdy powinien wprowadzićCzytaj dalej

Gorące słowa modlitwy ze strony fanów

Kobieta, która zajmuje się materiałami o tematyce religijnej w telewizji TVN, jest osobą bardzo wierzącą. Jej prośby o modlitwę zostały wysłuchane, o czym może świadczyć odzew ze strony komentujących wpis kobiety.

- "W Twoje ręce Ojcze powierzam życie wszystkich na promie i proszę ucisz ten sztorm i zaprowadzi ich na bezpieczny ląd. Amen", "Kiedy fale mórz chcą porwać mnie, Z Tobą wzniosę się, podniesiesz mnie, Panie Królem tyś wzburzonych mórz, ja ufam Ci ty jesteś Bóg " "Kasiu, bezpiecznego powrotu do domuJezu, Ty się tym zajmij "- czytamy pod apelem gwiazdy DDTVN o modlitwę.

Czy dziennikarce uda się bezpiecznie dotrzeć do kraju? Wiadome jest, że przez sztorm nie pojawi się jutro w swojej pracy, czym na pewno zmartwi najzagorzalszych fanów audycji. Jednak mając takie wsparcie ze strony fanów, gwiazda DDTVN nie ma się czym przejmować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jej życie to bajka. Iga Lis w odmętach marzeń
  2. Beata Tadla przemalowała się na blond! Wygląda jak nie ona
  3. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
Jak uniknąć choroby Alzheimera? 15 pożytecznych zachowańCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News