Mateusz Damięcki został ojcem
Instagram @mateuszdamiecki 
Irmina Jach - 25 Grudnia 2020

Mateusz Damięcki poinformował, że urodził mu się syn

Mateusz Damięcki podzielił się z fanami radosną nowiną. Aktor i jego żona, Paulina Andrzejewska, po raz drugi zostali rodzicami. Informację o ciąży ukrywali do samego końca.

Mateusz Damięcki zaskoczył wielbicieli niespodziewanym wpisem w mediach społecznościowych. Przy okazji składania fanom życzeń bożonarodzeniowych wyznał, że wspólnie z żoną doczekali się drugiego synka. Gratulujemy.

Mateusz Damięcki został ojcem

Aktor opublikował na Instagramie dwie fotografie. Do pierwszej pozował z partnerką. Oboje mają na głowach zabawne czapki ozdobione nogami elfów. Na drugim zdjęciu widać dłonie aktora, Pauliny Andrzejewskiej i ich nowonarodzonego syna.

- Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami, ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś - napisał artysta.

Para do końca ukrywała wiadomość o ciąży. Małżeństwo chciało nacieszyć się chwilami z dala od fleszy fotoreporterów i tabloidów. Nic dziwnego, że wspaniała informacja była dla fanów nie lada zaskoczeniem.

Tragedia w samą Wigilię - nie żyje 9 osób. Właśnie spłynęły bolesne wiadomościTragedia w samą Wigilię - nie żyje 9 osób. Właśnie spłynęły bolesne wiadomościCzytaj dalej

- Miło popatrzeć na normalną i naturalną rodzinę. Bez ubarwień, pozowania jak na okładkę, bez sztuczności - napisała jedna z wielbicielek aktora.

- Macie najpiękniejszy prezent na Święta. Życzę szczęścia i pomyślności oraz zdrowia dla całej Waszej rodzinki - dodała inna.

Nie zabrakło również zachwytów nad tradycyjnym imieniem, które rodzice postanowili nadać maluszkowi, a także komplementów skierowanych w stronę świeżo upieczonych rodziców.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska, choreografka i instruktorka baletu, pobrali się przed dwoma laty. Wspólnie wychowują prawie 3-letniego synka, Franciszka. Druga partnerka jest miłością jego życia. Aktor nie ukrywa, że nie widzi poza nią świata.

- Zrozumiałem, że nie muszę się bać, że Cię zawiodę, bo dzięki Tobie nie ma tylko Ciebie i tylko mnie, nie ma podmiotowości, nie ma wyżej-niżej. Zrozumiałem, że jesteśmy my. [...] Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu życiu - napisał pod jednym ze zdjęć.

Mateusz Damięcki został ojcem

Mateusz Damięcki został ojcem

Źródło zdjęć: Instagram @mateuszdamiecki

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Prowadził Prowadził "Dziennik Telewizyjny", niewiarygodne, co się z nim dzisiaj dzieje. Grzegorz Woźniak był legendąCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News