Martyna Wojciechowska powiadomiła o śmierci
TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 4 Lutego 2021

Martyna Wojciechowska przekazała smutne wieści. Nie żyje bohaterka jej programu

Martyna Wojciechowska jest znana w życiu publicznym z tego, że nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym - w końcu związek z Przemysławem Kossakowskim trzymała w tajemnicy równie długo, co zaręczyny i ostatecznie ślub. Nie mówi także o przykrych wydarzeniach, które mocno ją dotykają. Tym razem zrobiła wyjątek, zmarła uczestniczka programu „Kobieta na krańcu świata”.

Martyna Wojciechowska wkłada całe serce podczas pracy przy swoim flagowym programie. Przed kamerami dokładnie widać, jaką sympatią i szacunkiem darzą ją bohaterki, podobnie w drugą stronę. Nic więc dziwnego, że nawet po wielu miesiącach Martyna Wojciechowska ciepło wspomina i pamięta o kobietach, które zdecydowały się ją wprowadzić do swojego życia. Tym bardziej przykro jest usłyszeć o śmierci jednej z bohaterek, której los nie oszczędzał - zmarła Marbella z Meksyku.

Martyna Wojciechowska poinformowała fanów w smutnym wpisie

Prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” postanowiła mimo wszystko powiadomić fanów o śmierci jednej z bohaterek, która na długo zapadła widzom w pamięci. Marbella z Meksyku miała za sobą ciężkie chwile - była wykorzystywana, doświadczyła przemocy domowej, a potem, aby zapewnić byt dzieciom, musiała sprzedawać swoje ciało.

To jednak nie koniec dramatu bohaterki jednego z odcinków. Dzieci, kiedy tylko dowiedziały się, czym zajmowała się ich matka, aby zapewnić im byt, jedzenie i ubrania, postanowiły wyrzucić je z domu. Od tamtej pory Marbella z dala od bliskich przebywała w ośrodku dla bezdomnych, emerytowanych pracownic seksualnych.

- Smutne wieści z Meksyku... Zmarła MARBELLA AGUILAR, jedna z bohaterek programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, której historia tak bardzo Was poruszyła. Nigdy nie miała łatwego życia, od zawsze musiała walczyć o przetrwanie. Wykorzystywana seksualnie jako mała dziewczynka, w dorosłym życiu była ofiarą przemocy domowej, a po śmierci męża zmuszona wyjść „na ulicę”, żeby zarobić na dom i trójkę dzieci. Tylko że kiedy dzieci dowiedziały się, czym mama zajmowała się w przeszłości, wyrzuciły ją z domu... I tak ostatnie 10 lat swojego życia spędziła w ośrodku dla bezdomnych, emerytowanych pracownic seksualnych marząc o tym, że pewnego dnia dane Jej będzie spotkać się z najbliższymi - zaczęła swój wpis Martyna Wojciechowska [pis. oryg.].

Nie żyje były premier PolskiNie żyje były premier PolskiCzytaj dalej

- Marbella zauroczyła mnie swoim ciepłem, uśmiechem i brakiem żalu do świata, choć los miała ciężki. Często wysyłała mi filmiki, rysunki, piękne wiersze o miłości, które pisała. Będę za Nią tęsknić. Jeśli nie oglądaliście lub chcielibyście przypomnieć sobie historię Marbelli, możecie obejrzeć ten odcinek na playerze (sezon 11, odc. 2). M. Fot. Mario Janiszewski - zakończyła gwiazda i dodała zdjęcie, na którym z uśmiechem całuje Marbellę w skroń.

Pod zdjęciem od razu pojawiły się dziesiątki komentarzy i wręcz tysiące reakcji. Okazuje się, że fani doskonale pamiętają Marbellę. W komentarzach współczują Martynie Wojciechowskiej i czule wspominają bohaterkę programu.

- Bardzo przykra wiadomość. Pamiętam ten odcinek, był słodko-gorzki. Marbella mimo ciężkiego życia, odrzucenia przez rodzinę, dla której tyle dobrego robiła, wciąż zachowała pogodę ducha. Podziwiałam ją za to. Dobrze, że miała szczęście i przyjemność spotkać się z Panią. Mam nadzieję, że teraz odnalazła spokój - czytamy w komentarzach.

- Odcinek był cały świetny, tym bardziej że „temat” występuje na każdej półkuli i jest tabu. A Martyna odkryła go nam, polskim kobietom. Bohaterka zaskakiwała optymizmem, pamiętam, nawet tańce były - napisała kolejna internautka.

- Oglądałam ten odcinek w TV. Byłam do głębi poruszona. Pamiętam ją. Jej pogodę i to, że relacjonowała rozdzierające serce fakty z życia, w ogóle nie narzekając! Myślałam wtedy, jaką niesamowitą pracę wykonujesz Martyno. Ty i Wasz zespół. Bez Was nikt by się o niej nie dowiedział. A to przykład cichej bohaterki, odwagi, pokory i MIŁOŚCI w czystej postaci. Dziękuję - dodała następna z kobiet.

śmierć bohaterki

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News