Jacek Braciak - żona. Zdjęcia
youtube/canalplus
Wiadomości Pikio - 20 Maja 2019

Z kim jest Jacek Braciak? Aktor nie chwali się swoim życiem prywatnym

Jacek Braciak - żona, partnerka, dzieci, życie prywatne, czego nie wiecie o znanym aktorze, który rzadko wypowiada się na prywatne tematy? Grywa w wielu polskich serialach i filmach, uznanie widzów zdobył po kontrowersyjnej produkcji Kler, która obnażała słabości Kościoła katolickiego.

Jacek Braciak - żona, dzieci, a teraz partnerka jest dla niego świętością, nie łączy życia zawodowego z prywatnym. I mimo iż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, przez wiele lat udało mu się wieść spokojne życie z dala od kolorowej prasy i paparazzi.

Jacek Braciak - życiorys i kariera aktorska

Jacek Braciak urodził się 12 maja 1968 roku, ma więc 51 lat. W latach 90. ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i rozpoczął prace w Teatrze Powszechnym, gdzie występował aż do roku 2015.

Zagrał w wielu polskich produkcjach, zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Na swoim koncie ma grę w: Drugiej Szansie, Pod Mocnym Aniołem, Drogówce, BrzydUli, czy głośnym filmie Kler. Podobno był brany pod uwagę do głównej roli w produkcji "Wałęsa. Człowiek z nadziei", jednak ostatecznie wybrany został Robert Więckiewicz.

Był wielokrotnie nagradzany, między innymi nagrodą Orła i Złotych Lwów za najlepsze role męskie w Klerze, Róży oraz Edim.

Jacek Braciak: żona i dziećmi to pilnie strzeżona tajemnica. Maja Hirsch czy Agata Buzek?

Jacek Braciak był żonaty z Iloną Braciak, producentką filmową, z ich związku narodziły się dwie córki: Zofia oraz Jadwiga. Para rozwiodła się, jakiś czas później w życiu aktora pojawiła się początkująca aktorka Maja Hirsch. Para nigdy nie zalegalizowała związku, nawet kiedy na świat przyszła ich córką Maria, uważali, że do szczęścia nie jest potrzebny im urzędowy papierek. Braciak i Hirsch rozstali się w kwietniu 2014 roku.

- Uważam, że moja praca nie zobowiązuje mnie do dzielenia się ze wszystkimi prywatnym życiem. Chcę być kojarzony z tym, co robię w pracy, a nie po niej - aktor szybko ucinał tematy niezwiązane z jego pracą.

W 2018 roku zrobiło się głośno o Jacku Braciaku i to nie tylko ze względu na kontrowersyjny film dotyczący Kościoła katolickiego w Polsce, ale również jego nowego związku. Z kim spotyka się znany aktor? Artysta i Agata Buzek niedawno oficjalnie potwierdzili swój związek, pojawiając się razem na premierze filmu Córka trenera. Ich uczucie prawdopodobnie narodziło się właśnie na planie tej produkcji, gdzie aktor wciela się w głównego bohatera, a Agata Buzek jedną z drugoplanowych postaci.

- Chyba jakiś taki poziom komplikacji imponuje mi w kobiecie. To jest osobowość, nieoczywista uroda, jakaś skaza, która mnie pociąga - wyznał Braciak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Kim jest "ekskluzywny menel" Kamil Pawelski? Bloger wystąpił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News