Magda Gessler - życiorys. Historia życia Magdy Gessler

Magda Gessler - życiorys. Historia życia Magdy Gessler Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler - życiorys restauratorki jest niezwykle interesujący. Ciekawe dzieciństwo w środowiskach międzynarodowych, później młodość artystki, a następnie prężnie rozwijająca się kariera, a przy okazji nowe miłości i związki. To interesująca postać, która szturmem wkroczyła do show-biznesu i króluje tam od kilku dobrych lat.

Magda Gessler - życiorys jednej z najjaśniej świecących gwiazd TVN-u. Restauratorka urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Jej ojciec był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, matka zajmowała się natomiast gastronomią. W związku z zawodem ojca, jeszcze jako mała dziewczynka, często podróżowała z rodzicami i bratem, Piotrem Ikonowiczem, po świecie.

Dzieciństwo spędziła między innymi w Bułgarii oraz na Kubie. Następnie już w czasach nastoletnich przeprowadziła się do Hawany, a później do Madrytu, gdzie studiowała malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Tam też poznała swojego pierwszego męża Volkharta Mullera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel”. Ich miłość jednak została brutalnie przerwana - artystka niedługo po ślubie musiała pochować partnera. Po powrocie do ojczyzny kobieta zakochała się w Piotrze Gesslerze, który pochodził z domu warszawskich właścicieli restauracji. W związku z podziałem rodzinnej firmy w posiadanie małżeństwa weszła restauracja U Fukiera.

Już wtedy Gessler stała się bardziej rozpoznawalna w kręgach najważniejszych osobistości Warszawy, jednak jej kariera rozpoczęła się ponad dziesięć lat później.

Magda Gessler - życiorys restauratorki to niesamowita historia

Magda Gessler na początku trzeciego tysiąclecia naszej ery wydała dwie książki kucharskie, w których zdradzała tajniki sztuki gotowania. Coraz częściej na łamach różnych magazynów zaczęły ukazywać się również jej felietony, a od marca 2010 roku zaczęła prowadzić "Kuchenne rewolucje" - hit stacji TVN. Dwa lata później wcieliła się również w jurorkę programu "MastefChef". 

Jej kariera medialna dopiero zaczynała nabierać tempa, a restauratorka już dostała autorski program kulinarny, który od pierwszego odcinka cieszył się gigantyczną popularnością. Zagrała również w kilku serialach, była to Niania i Na Wspólnej. Użyczyła także swojego charakterystycznego głosu głównej bohaterce bajki "Mniam!". W zeszłym roku swoją twarzą reklamowała również szósty sezon serialu Netflixa

Obecnie w życiu prywatnym jest partnerką życiową Waldemara Kozerawskiego i matką dwójki dzieci - Lary Gessler i Tadeusza Mullera.

  1. Filip Bobek - żona? Aktor nie chwali się partnerką
  2. Olfaktoria - Top Model. Kim jest Dorota Goldman?
  3. Paulina Papierska z chłopakiem. Wszystko o gwieździe Top Model
  4. Joanna Przetakiewicz - synowie: Filip, Aleksander i Jakub?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News