Tadeusz Sznuk-ile ma lat ?
Screen/Youtube/Niemożliwe NIE ISTNIEJE
Agata Karczewska - 2 Lipca 2019

Tadeusz Sznuk - ile ma lat? Mimo wieku prezentuje się kapitalnie

Tadeusz Sznuk - ile ma lat? Prowadzący słynny teleturniej "Jeden z dziesięciu" uchodzi za uosobienie klasy i elegancji. Stał się postacią kultową, a bez niego program nie byłby taki sam. Pewnie zastanawiacie się, w którym roku urodził się dziennikarz.

Tadeusz Sznuk - ile ma lat? Pewnie oglądając "Jednego z dziesięciu" wiele razy zastanawialiście się, w jakim wieku jest prowadzący programu. Prezenter jest obecny w telewizji długie lata, przez co trudno określić, z którego może być rocznika. Jedno jest pewne, to postać absolutnie kultowa i wyjątkowa.

Tadeusz Sznuk - ile ma lat?

Tadeusz Sznuk - ile ma lat? Wiek dziennikarza pozostaje zagadką nawet dla najwierniejszych fanów teleturnieju. Widać, że prowadzący ma już swoje lata, ale przez to, że nie jest on postacią medialną, udzielającą się w internecie i mówiącą bardzo niewiele w wywiadach, trudno odgadnąć ile tak naprawdę ma lat.

Tadeusz Sznuk jest wizytówką programu TVP "Jeden z dziesięciu". Trudno wyobrazić sobie, że ktoś inny mógłby go prowadzić. Dziennikarz swoją klasą, uprzejmością i elegancją sprawia, że jest to telewizyjne show, którego nie da się porównać do żadnego innego. Prowadzący jest idealnie dopasowany do charakteru tego programu. W "Jednym z dziesięciu" chodzi przede wszystkim o ogromną wiedzę z wielu dziedzin nauki. Sznuk perfekcyjnie pasuje do tej wizji - jest bardzo konkretny i dokładnie taki, jaki być powinien.

Dziennikarz pochodzi z Kielc i jest z wykształcenia inżynierem elektronikiem. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej z tytułem magistra. Później zajął się już pracą w Polskim Radiu. Popularność i rozpoznawalność przyniosła mu audycja "Lato z Radiem". Jednak tak naprawdę wszyscy znają go najlepiej z udziału w teleturnieju "Jeden z dziesięciu", który dzielnie prowadzi od 1994 roku.

Program króluje na antenie Telewizji Polskiej od ponad 20 lat. Więc w jakim wieku tak naprawdę jest Tadeusz Sznuk? Dziennikarz urodził się 16 lipca 1943 roku, więc już niedługo skończy 76 lat. Jest to już dość poważny wiek, ale oglądając program ewidentnie widać, że Tadeusz Sznuk w ogóle się nim nie przejmuje. Nadal prezentuje się kapitalnie. Zawsze wygląda niezwykle elegancko, a praca przed kamerą nadal sprawia mu wiele przyjemności.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News