Magda Gessler
Artur Andrzej, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 6 Lutego 2021

Magda Gessler wdała się w dyskusję w internautką. Doszło do personalnych przytyków

Magda Gessler słynie ze swojego temperamentu. Tym razem znana restauratorka pokłóciła się z jedną z internautek. Wszystko zaczęło się od cen w lokalach sygnowanych nazwiskiem Gessler, a zakończyło bardzo personalnymi argumentami.

Magda Gessler słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy – ostrego temperamentu, który możemy praktycznie na co dzień oglądać w emitowanym w TVN programie „Kuchenne Rewolucje” i z bardzo wyjątkowego podejścia do mody i stylu, który, jakby nie patrzeć, również można podziwiać w telewizji.

Sytuacja związana z globalną pandemią koronawirusa zmusiła wielu restauratorów do sięgnięcia po najbardziej dramatyczne środki. Wiele lokali gastronomicznych musiało zawiesić działalność, co tylko zaostrzyło olbrzymie problemy związane z funduszami na utrzymanie restauracji. Część z nich zostało zamkniętych.

O Magdzie Gessler zrobiło się niedawno głośno, bo sprzeciwiła się decyzji właściciela jednej z restauracji, która sygnowana jest jej nazwiskiem. Mowa o lokalu „Schronisko Smaków” w Bukowinie Tatrzańskiej. Mimo ograniczeń nałożonych przez pandemię, lokal otwarto.

Magda Gessler uznała, że stoi to w sprzeczności z jakimikolwiek zasadami moralnymi i bezpieczeństwem. Wskutek decyzji właściciela „Schroniska Smaków” postanowiła więc zerwać współpracę, o czym głośno wypowiadała się w social mediach. Teraz Magda Gessler wróciła na usta wszystkich po tym, gdy w kontrowersyjny sposób odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Z ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówZ ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówCzytaj dalej

Magda Gessler nie oszczędzi nikogo

Gessler jednak nie zamierza się zatrzymywać, bo znów otworzyła kolejny lokal sygnowany jej nazwiskiem. Tym razem mowa o zupełnie nowej kawiarni w Zielonej Górze. Wkrótce po swoich zawodowych obowiązkach, podzieliła się z internautami kolejnym zdjęciem, na którym celebrytka wygląda, jakby bardzo mocno nad czymś kontemplowała.

Na Facebooku Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie okraszone myślą „Wieczorna wena.... Kto tak ma, że najlepsze pomysły rodzą się w nim nocą?”. Nie da się ukryć, że szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy – w końcu fanów Gessler nie brakuje.

Wszyscy jednak wiemy, że lokale Magdy Gessler nie należą do najtańszych. W związku z tym jedna z internautek postanowiła skrytykować restauratorkę pod wspomnianym zdjęciem. - No ceny zwalają z nóg, a nasze normalne lepsze od jej – napisała w komentarzu.

Reakcja Magdy Gessler była bardzo szybka. - Po co pani to pisze? To nie jest sławojka. Czy jak Pani nie może kupić mercedesa, to pisze do nich podania o zmniejszenie ceny? Litość miej nad sobą. Patrz, jak wyglądasz!!! Strach patrzeć, podłe myśli kształtują nasz wizerunek, naszą twarz, gdy jesteśmy dojrzałe. Proszę włączyć rozum i serce. Troll – odpowiedziała celebrytka.

Gessler w bardzo ostrych słowach odniosła się do wyglądu osoby komentującej. Takie argumenty prawie zawsze odbierane są jako niepotrzebne. Tym razem możemy się domyślić, iż restauratorka chciała wypomnieć internautce, że na jej twarzy wypisany jest jej charakter. Ostateczny ton wypowiedzi wygląda jednak, jakby dosłownie uderzał w fizyczny wygląd kobiety. Czy to już za wiele?

komentarze

Fot. screen facebook.com Magda Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: pudelek.pl, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News