kto zmarł w na wspólnej
youtube/tvn series
Konrad Karpiuk - 30 Kwietnia 2019

Kto zmarł w Na wspólnej? Aktorzy, których już z nami nie ma

Kto zmarł w Na Wspólnej? Przedstawiamy listę aktorów którzy więcej w serialu nie zagrają.

Kto zmarł w „Na Wspólnej”? Serial emitowany jest od 2003 roku, czyli od 16 lat. Przez obsadę przewinęło się kilkadziesiąt aktorów w różnym wieku. Nie wszyscy dożyli 17 sezonu. Kogo już z nami nie ma?

Kto zmarł z serialu Na Wspólnej?

W 2009 roku zmarł aktor Wojciech Alaborski, wcielający się w serialu w rolę mecenasa Jana Roztockiego. Aktor grał go przez dwa lata. Wychowanek Krakowskiej szkoły Teatralnej grał poza tym choćby w „Panie Tadeuszu” czy w „Człowieku z Żelaza”. Ma też na koncie kilka innych ról serialowych, w „Kryminalnych” „Na dobre i na złe” oraz w „Plebanii”.

Legendarny polski aktor Andrzej Blumenfeld zmarł w wieku 66 lat 14 sierpnia w 2017 roku. W „Na Wspólnej” grał role Huberta Leszczyńskiego, ojca Zuzanny. Aktor zagrał także kilka istotnych ról, m.in. adwokata Lipskiego w „Killerów 2-óch” czy Gierka w filmie „Jan Paweł II". Udzielał się również jako aktor dubbingowy, podkładał głos pod Anakina Skywalkera w „Powrocie Jedi” Hagrida w „Harrym Potterze". Użyczył swojego głosu w kilka grach na przykład „Wiedźmin” czy „League of Legends”.

29 czerwca 2018 roku w wieku 68 lat odszedł od nas aktor Andrzej Brzeski, który zagrał w dwóch odcinkach (159 i 161) Jana Kawęckiego, przedstawiciela inwestora. Aktor był znany także z ról w innych serialach, takich jak „M jak Miłość”, „Plebania” czy „Lokatorzy". Powodem śmierci była choroba nowotworowa. Aktor grał również w teatrze oraz był kompozytorem (napisał utwory dla m.in. Maryli Rodowicz) i twórcą poezji śpiewanej.

Nie żyje od maja 2017 roku Grzegorz Sztelmaszewski. Ciało aktora zostało znalezione po tym, jak od dłuższego czasu nie było z nim kontaktu — co zaniepokoiło przyjaciół. Kilka miesięcy wcześniej jego żona zmarła na raka. Aktor zagrał w dwóch odcinkach "Na Wspólnej" (747 i 768), gdzie wcielił się w rolę wujka Pawła. Grywał również role epizodyczne w filmach takich jak „Ciacho” czy „Służby Specjalne”.

Źródło: wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News