Krzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkich

Autor Andżelika Wróblewska - 10 Czerwca 2019

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. Ogromną popularność zagwarantowała mu pomoc w wielu głośnych i skomplikowanych sprawach, z którymi nie radziły sobie służby śledcze. Od jakiegoś czasu publikuje w Internecie filmy, na których uwiecznia swoje przemyślenia. Często zdarza mu się wypowiadać na tematy związane ze śmiercią, zwłaszcza w kwestii zgonów znanych osób. Wielokrotnie podważał prawdziwość tych zdarzeń. Przedstawiamy wstrząsające słowa jasnowidza, które poruszyły wszystkich.

Krzysztof Jackowski już od kilku lat jest uznawany przez wielu Polaków za jednego z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów w naszym kraju. Przyczynił się do odnalezienia wielu poszukiwanych osób. Posiada dowody w postaci między innymi listów od rodzin zaginionych głównie z podziękowaniami, które mają być potwierdzeniem jego umiejętności.

Mężczyzna prowadzi własną działalność gospodarczą, którą zarejestrował jako "usługi paranormalne", prowadzi również kursy jasnowidzenia. W 2000 roku powstał film dokumentalny, którego tytuł brzmi "Jasnowidz" w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz, który opowiada o wczesnych latach działalności Krzysztofa Jackowskiego.

W 2003 roku wygrał przeprowadzony w japońskiej telewizji turniej jasnowidzów TV-Asahi z międzynarodową obsadą. Głównie zasłynął dzięki współpracy z polską policją i udziału w programie telewizyjnym "Eksperyment jasnowidz" emitowanym od października 2003 roku w telewizji Polsat. Utrzymuje, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób i że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw. Na swojej stronie internetowej opublikował kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających jego efektywną współpracę z organami ścigania.

W jednym z wywiadów przyznał, że często zdarza mu się mylić, ale trafionych wizji ma zdecydowanie więcej niż błędnych. Na swojej stronie internetowej skuteczność swoich umiejętności oszacował na 80%.

Na niektórych filmach, które zamieszcza na swoim kanale na YouTube, postanowił wyrazić swoje zdanie właśnie na temat zgonów znanych ludzi. Mówi, że część z nich nadal może być obecna. Jasnowidz wierzy w życie pozagrobowe, które według niego jest jak najbardziej możliwe. W wywiadzie dla Super Expressu stwierdził nawet, że ze względu na swój dar ma większy zakres wiedzy w kwestiach związanych z życiem po śmierci.

Dla słynnego wizjonera z Człuchowa śmierć uwielbianych wokalistów, biznesmenów czy duchownych nie jest tematem tabu. Wśród osób, których tajemnice śmierci zgłębiał, znalazła się między innymi Kora. Uważa on, że jest ona tylko jedną z wielu zmarłych, którzy nadal mogą żyć i aktualnie znajdują się w miejscu wolnym od cierpienia.

Krzysztof Jackowski często spotyka się z aprobatą dotyczącą jego przepowiedni, wielu sceptyków jednak neguje prawdopodobieństwo wystąpienia przepowiedzianej przez niego wizji. Przedstawiamy najbardziej wstrząsające i nieprawdopodobne prognozy wróżbity.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, co jasnowidz sądzi o śmierci najpopularniejszych osób w kraju, część może szokować.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News