Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej inwestycji
Fot. youtube.com/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/ screen
Maja Lachowicz - 1 Lutego 2021

Krzysztof Jackowski ujawnił swój majątek. Można się mocno zdziwić

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Wiele osób zastanawiało się, jak duży majątek zgromadził przez lata swojej działalności. Niedawno pochwalił się nową inwestycją, zdradzając, ile pieniędzy wydał.

Krzysztof Jackowski od wielu lat jest obecny w mediach. Przedstawia swoje wizje przyszłości Polski, a także całego świata. Prywatnie można z nim porozmawiać za odpowiednią opłatą i poznać odpowiedzi na wiele pytań.

Jasnowidz z Człuchowa już w latach 90. trudnił się snuciem wizji dotyczących przyszłych wydarzeń i wskazywaniem miejsca pobytu osób zaginionych. Po latach stał się znany i poważany, a w sprawach beznadziejnych zgłaszali się o pomoc nawet policjanci.

Mimo rosnącej sławy, Jackowski nie podniósł stawki za swoje usługi. Za jedną wizję trzeba zapłacić 250 zł, co po przemnożeniu przez wielu klientów daje satysfakcjonującą pensję.

Anna Mucha przeznaczyła na WOŚP szczękę. Internauci zniesmaczeniAnna Mucha przeznaczyła na WOŚP szczękę. Internauci zniesmaczeniCzytaj dalej

Jego działalność jest w pełni legalna i chociaż 30 lat temu został wyśmiany w Urzędzie Skarbowym, dziś nikogo już nie dziwi. Płaci składki do ZUS, podatek dochodowy i ma własny REGON.

Krzysztof Jackowski kupił działkę

Obecnie w Polsce inflacja cały czas przyspiesza, więc pieniądze tracą na wartości. Krzysztof Jackowski postanowił zabezpieczyć swój majątek poprzez inwestycję. Kupił działkę nad morzem, w pobliżu Koszalina.

O wszystkim poinformował swoich fanów za pośrednictwem serwisu YouTube. Nagrywał wideo, jadąc samochodem w kierunku swojego nowego kawałka ziemi. Wyjaśnił, że nie jest człowiekiem zamożnym, ale swoje oszczędności ma.

Gdy dojechał na miejsce, pokazał całe osiedle, gdzie znajdują się działki zabudowane, oraz puste. Wybrał jedną z niezabudowanych i jak przyznał, na razie nie planuje na niej niczego budować.

Chce zabezpieczyć rodzinę

Z VAT-em będzie się ceniła na 100 tysięcy i to są wartości, które chcę zabezpieczyć. Nawet jakbym miał rozłożyć namiot, kempingiem przyjadę, będę na swoim, a najważniejsze, że swoje pieniądze zabezpieczę. Tu czuć powiew wiatru morskiego, bardzo dobrze się tu czuję. Mam trochę lat, nawet gdybym umarł, to moi bliscy jakieś zabezpieczenie będą mieli — mówił jasnowidz.

Patrząc na jego sławę, można się spodziewać większej inwestycji. Bez względu na jej obecną wartość, w przyszłości może tylko zyskać. Działki nad morzem cieszą się dużą popularnością, a w czasach, gdy pieniądze tracą na wartości, ziemia jest najlepszą gwarancją.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: YouTube, polki.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News