Ile żon miał Krzysztof Cugowski
youtube.com
Wiadomości Pikio - 4 Września 2019

Krzysztof Cugowski: Ile miał żon słynny muzyk?

Krzysztof Cugowski: Ile miał żon słynny muzyk? Mimo że lider Budki Suflera stroni od celebryckiego stylu życia, to może poszczycić się ciekawą historią swoich związków. Ile partnerek miał artysta? Liczba ta może wprawić w osłupienie co bardziej konserwatywnych fanów artysty,

Krzysztof Cugowski nie należy do celebryckiego pokolenia polskich muzyków. Od czasu do czasu jego nazwisko przemknie pośród niemuzycznych tematów - najczęściej w kontekście polityki lub jego synów. Rzadziej mówi się o kobietach gwiazdora, które odegrały ważną rolę w jego życiu. Tymczasem skomplikowana historia miłości muzyka wystarczyłyby na skonstruowanie scenariusza potężnego romansu.

Krzysztof Cugowski: Ile miał żon słynny muzyk?

Pierwsze małżeństwo Krzysztofa Cugowskiego zgasło nagle, kiedy nowy płomień zapłonął w sercu muzyka. Podczas trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych poznał śliczną blondynkę, której widok zaparł mu dech w piersiach. Również Joanna - bo tak brzmiało imię tajemniczej jasnowłosej - zapałała natychmiastowym uczuciem do artysty.

- Wszystko mi się w nim podobało: postura, głos, zapach, dotyk. Po koncercie złapał mnie za rękę. Pamiętam tę chwilę do dziś. I to uczucie, które z zachwytu przerodziło się w zakochanie - opowiadała o swoim zauroczeniu Joanna.

Na początku oboje starali się być odpowiedzialni, dorośli. Krzysztof miał już dwóch synów, Joanna - malutką córeczkę. Chcieli pozostać w swoich dotychczasowych związkach - dla ówczesnych partnerów, dla dzieci. Szybko odkryli, że nie umieją bez siebie żyć. Wciąż rozmawiali przez telefon, żałując, że dzieli ich ocean.

- Po 2-3 miesiącach wiedzieliśmy, że to nie jest chwilowa przygoda, że trzeba z tym coś zrobić. Sytuacja jednak wcale nie była łatwa. Mieliśmy swoje małżeństwa, dzieci, córka Joasi miała 3 lata. Takie sytuacje nigdy nie są łatwe i przyjemnie, ale wydaje mi się, że jednak obyło się bez kataklizmu. [...] Rozwiedliśmy się. Ja w Polsce, Asia w Stanach. Ona zabrała trzy walizki, ja wyszedłem z domu z teczką z dokumentami - wspominał Krzysztof Cugowski w wywiadzie dla Super Expressu.

Dzisiaj jest pewny swojej decyzji. Wierzy, że odpowiedniej osoby nigdy by nie zdradził. Dla niego tą jedyną jest właśnie Joanna.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News