kim-jest-gimper
Wikipedia
Wiadomości Pikio - 12 Lutego 2019

Kim jest Gimper? Znany youtuber zabłyśnie w Tańcu z Gwiazdami

Kim jest Gimper? Niewątpliwie jest jednych z bardziej rozpoznawalnych osobowości na scenie YouTube'a. Zna go większość chłopaków poniżej 18 roku życia, którzy interesują się grami. Publikuje on w sieci filmy różnych treści, jednak przede wszystkim skupia się na tematyce coachingowej oraz gamingowej. Jego kanał na YouTube zebrał grono 1,6 mln subskrybentów, co niewątpliwie przekłada się na wpływy z jego działalności internetowej.

Kim jest Gimper - youtuber który zatańczy w Polsacie?

Kim jest Gimper lub też Gimpson? To influencer, twórca internetowy, w skrócie gwiazda YouTube'a. Od kilku lat prowadzi swój kanał, gdzie publikuje widea o różnorodnych treściach. Swoją karierę zaczynał w wieku zaledwie 17 lat, nagrywając filmy o grach wideo. Z czas jego kanał, jak i on sam, ewoluował. Oprócz gier wideo, Gimpson, tworzył muzykę, w 2014 roku wyszedł jego debiutancki album, noszący tytuł "Jeden". Dwa lata później powstał kolejny, zatytułowany "Niepowstrzymany", który nadal dostępny jest w sprzedaży. Po sukcesie muzycznym, Gimper zaczął również odnosić większe sukcesy na platformie YouTube, a jego rzesza subskrybentów osiągnęła pułap miliona. Na fali sukcesów, influencer postanowił rozszerzyć swoją internetową działalność, uruchamiając talk-show "Lekko nie będzie", gdzie wciela się w rolę dziennikarza i przeprowadza wywiady, a raczej luźne rozmowy z innymi YouTuberami. Pojedyncze odcinki programu mają wysoką oglądalność i niekiedy osiągają liczby kilku milionów wyświetleń. Odcinek o najlepszej oglądalności ma 3 miliony wyświetleń.

Jak Gimper ma na imię?

Gimper to tak naprawdę Tomasz Działowy, który urodził się 17 kwietnia 1994 roku i pochodzi z Kołobrzegu. Zaczynając swoją karierę w 2011 roku, zapewne nie spodziewał się, że już pięć lat później znajdzie się na 13 miejscu listy najpopularniejszych polskich youtuberów publikujących materiały poświęcone grom wideo, w 2017 roku przeskoczył w rankingu aż o pięć miejsc, plasując się na 8 miejscu. Niewątpliwie Tomasz może to uznać za sukces zawodowy.

Zagrajmy z Gimperem

Tomasz Działowy na początku istnienia kanału na YouTube, grał wyłącznie w gry komputerowe. Jego główne upodobania krążyły wokół gier takich jak: League of Legends czy GTA. Zasłynął z pokazywania przejścia na wyższy poziom w danej grze, dodając do tego swój, czasami zabawny, czasami wulgarny, komentarz. Dawniej Gimper musiał się mierzyć z nieprzychylną prasą, w 2015 roku, na polskim YouTube'ie wybuchła afera z Tomaszem Działowym w roli głównej, który został nazwany "czołową patologią polskiego YouTube". A to wszystko za sprawą wulgarnego języka, jakim posługiwał się w swoich filmach. Wszedł on nawet na ścieżkę wojenną z innym twórcą - Atorem, który pozwał Tomasza Działowego do sądu, słusznie zarzucając mu niszczenie dobrego imienia, namawianie do nienawiści i obrażanie w swoich filmach. Sprawa między youtuberami skończyła się w sądzie. Tomasz Działowy przekonuje, że się zmienił i żałuje wulgarnych ataków na Atora. Kilka miesięcy później Gimper zmienił kontent swojego kanału, a zamieszczane na nim filmy, pozbawione były inwektyw i bluzg. Kanał, jak i sam jego założyciel wyewoluowali w stronę łagodnych treści, a wulgarne widea zostały usunięte z platformy.

Z kim jest Gimper?

Gimper przez kilka lat spotykał się z YouTuberką - Eweliną Orzegowską, jednak ich związek rozpadł się pod koniec 2018 roku. Była para poinformowała o tym swoich obserwatorów, jak przystało na twórców internetowych, poprzez nagranie razem filmu, w którym wyjaśniają po krótce przyczynę rozpadu swojego związku.

Gimper zerwał z dziewczyną

Gimper oraz Ewelina, pokazujący część swojego życia prywatnego w sieci, musieli liczyć się z tym, że ta spirala nie ma końca. Jak już zacznie się upubliczniać swoją prywatność, fanom należą się wyjaśnienia z aktualnych poczynań i ewentualnych zmian. W związku z tym para poinformowała swoich obserwatorów, że zakończyła swój związek. Zrobili to, jak na twórców youtube'owych przystało, publikując film na temat przyczyn tego rozstania. Nie zdradzają szczegółów zakończenia związku. Na wideo, głównie przez komunikację niewerbalną, możemy zauważyć, że z trudem przyszło im nagranie filmu. Jednak postanowili byś fair ze swoimi obserwatorami i udzielić krótkich wytłumaczeń.

Gimper Taniec z Gwiazdami

Już 1 marca rusza najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami", Tomasz Działowy dołączył do grona uczestników i to on będzie ostatnią z gwiazd próbującą swoich sił w tańcu towarzyskim. Gimper oficjalnie potwierdził tą informację na swoim koncie na Instagramie, oraz zapowiedział, że swój udział w programie telewizyjnym będzie relacjonował na kanałach społecznościowych. Jego taneczną partnerką będzie Natalia Głębocka, która za sobą ma dwie edycje show telewizji Polsat za sobą, jej poprzednimi partnerami byli - Artur Pontek i Tomasz Ciachorowski. Chociaż najnowsza edycja programu rusza dopiero na początku marca, influencer już zaczął swoje przygotowania. W jednym z wywiadów przyznał, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" od dawna był jego marzeniem i jest to dla niego prawdziwe wyzwanie. Na zdjęciach z treningów tanecznych widać, że jest skupiony i zaangażowany w nowy projekt. Jesteście ciekawi jak mu pójdzie? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile zarabia informatyk? Jego pensja przyprawia o zawrót głowy
  2. Ile zarabia lekarz? Czy lekarze mają powód by protestować?
  3. Stan Borys: Wiek muzyka sprawia mu już problem

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News