Malik Montana - Wiki, Instagram, ile ma lat, pochodzenie, zarobki, auto, gdzie mieszka?
Pikio
Redaktor - 8 Lutego 2019

Malik Montana - Wiki, Instagram, ile ma lat, pochodzenie, zarobki, auto, gdzie mieszka?

Malik Montana - Wiki, Instagram, ile ma lat, pochodzenie, zarobki, auto, Mercedes, gdzie mieszka, czy ma dziecko - to najczęściej poszukiwane informacje na temat rapera. W tym artykule odpowiemy na wszelkie nurtujące internautów pytania. Jest to kompendium wiedzy o Maliku Montanie. 

Kim jest Malik Montana?

Malik Montana to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Jest to jego pseudonim artystyczny. Jak się nazywa naprawdę? Nosi imię Ghawsi Mosa. Od piętnastego roku życia mieszka w Polsce wraz z bratem. Przybył do stolicy i zamieszkał na warszawskim Wrzecionie. Jest muzułmańskim raperem biegle posługującym się językiem polskim. Przydomek Malik Montana po raz pierwszy pojawił się u niego w 2008 roku, kiedy rozpoczął współpracę z niemieckim muzykiem i autorem tekstów Sentino. Początkowo artysta nagrywał piosenki tylko w języku angielskim, ale z czasem zaczął ewoluować w stronę polskiego artysty. W 2015 zadebiutował na polskim rynku rapowym utworem "NaNaNA", który nagrał wraz z Diho i Białasem. Utwór został bardzo ciepło przyjęty przez polskich słuchaczy. co otworzyło Malikowi Montanie drogę do kariery na naszym rynku muzycznym. Dzięki współpracy z innymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej udawało mu się konsekwentnie budować swoją pozycję w branży. Dziś jest już bardzo mocno rozpoznawalnym artystą w środowisku rapowym. Najpopularniejszym hitem Malika Montany jest jego przebój "Naaajak", do którego teledysk obejrzano już ponad 20 milionów razy.

Malik Montana - Pochodzenie

Malik Montana nie pochodzi z Polski. Pochodzenie rapera jest bardzo oryginalne na polskim rynku. Co prawda urodził się w niemieckim Hamburgu, ale jego rodzina pochodzi z Afganistanu. Afgańskie pochodzenie jest zauważalne w orientalnej urodzie wykonawcy muzyki rap. Pochodzenie Malika Montany jest o tyle zróżnicowane, że nie tylko urodził się w Niemczech, a jego ojciec jest muzułmańskim imigrantem z Afganistanu. Matka gwiazdora ma z kolei korzenie polsko-greckie. To właśnie dzięki polskim korzeniom jego mamy, raper zdecydował się na przenosiny do Polski, a potem karierę i tworzenie utworów w języku polskim. Raper ma zróżnicowane kulturowo i etnicznie korzenie, ale wychowywał się w kulturze niemieckiej. Dopiero w wieku 15 lat przeniósł się wraz z bratem do Polski. Wyznaje islam.

Malik Montana - Instagram

Malik Montana to raper, który mocno korzysta z Instagrama. Wpisuje się w model nowoczesnego artysty, który wykorzystuje media społecznościowe takie jak Instagram, by promować swoją twórczość oraz powiększać grono odbiorców. Raper jest bardzo aktywny na Instagramie. Opublikował już ponad 1600 wpisów, wśród których wiodą prym zdjęcia oraz filmy promujące jego najnowszą twórczość, pokazujące jego życie prywatne oraz przyjaciół. Na Instagramie Malika Montany znajdziemy również relacje z jego koncertów oraz zapowiedzi nowych projektów. Fani śledząc Instagram Malika Montany mogą być przekonani, że będą na bieżąco nie tylko z nową twórczością artysty, ale również z jego życiem prywatnym. Gwiazdor wychodzi z założenia, że warto dzielić się z fanami swoim życiem, co niewątpliwie korzystnie wpływa na liczbę interakcji pod jego postami oraz zaangażowanie społeczności zgromadzonej na jego profilu.

Ile ma lat Malik Montana?

Ile ma lat Malik Montana? Malik Montana ma 30 lat. Urodził się w Hamburgu w 1989 roku. Nie należy do najmłodszych raperów na polskiej scenie hip-hopowej, ale ewidentnie czuje modę oraz trendy w branży. Doskonale porusza się w nowoczesnych mediach społecznościowych i trafia do młodej publiki. Wiek nie przeszkadza mu w tym, by trzymać się daleko od etykietki rapowego dinozaura. Warto również podkreślić, że mimo wieku, jego kariera na polskiej scenie muzycznej jest bardzo krótka. Pierwsze utwory po polsku zaczął nagrywać dopiero w 2015 roku.

Malik Montana zarobki

Zarobki Malika Montany to kolejna kwestia, która bardzo interesuje jego fanów. W mediach społecznościowych oraz swojej rapowej twórczości lubi poruszać tematykę blichtru, pieniędzy, luksusu oraz drogich, ekskluzywnych rzeczy. Ile zarabia Malik Montana? Skoro raper porusza w swojej twórczości temat pieniędzy, nie powinien się dziwić, że fani zaglądają mu do portfela. Pozuje na bardzo zamożną osobę. Jak jest naprawdę? Warto podkreślić, że na zarobki rapera składa się kilka źródeł. Dochód Malika Montany jest zdywersyfikowany. Po pierwsze, pochodzi z koncertów, które gra raper. Za jeden występ bierze od 3000 do 5000 złotych. Zarobki z tytułu koncertów zależą oczywiście od ich częstotliwości. Poza tym zarobki Malika Montany pochodzą ze sprzedaży płyt, wyświetleń klipów muzycznych oraz odsłuchań jego utworów w platformach streamingowych oraz na YouTube. Zarobki rapera pochodzą również z handlu odzieżą, na którą składają się przede wszystkim koszulki oraz bluzy Malika Montany. W sklepie rapera "Tijara" można również zamówić jego albumy muzyczne.

Malik Montana Auto, Mercedes

Jakie auto posiada Malika Montana? Raper jeździ Mercedesem, choć swego czasu spekulowano, że gwiazdor porusza się... Rolls Roycem. Okazało się jednak, że ekskluzywne auto było jedynie pożyczone na potrzeby teledysku. Raper bardzo często wypożycza luksusowe pojazdy, aby jego teledysku wyglądały bardziej prestiżowo. Mniej poinformowani słuchacze mogą dać się zmylić i uznać, że muzyk jest właścicielem tych aut. Nie jest to prawda. Malik Montana testował nowego Mercedesa z racji faktu, że miało narodzić mu się dziecko. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać jego nowy pojazd. Malik Montana Mercedes auto

Gdzie mieszka Malik Montana?

Malik Montana mieszka w Polsce, w Warszawie. Urodził się w niemieckim Hamburgu, mimo iż jego mama miała polsko-greckie korzenie, a ojciec był imigrantem z Afganistanu. Do Polski przeniósł się w wieku 15 lat, gdzie otrzymał mieszkanie na warszawskim Wrzecionie. Dziś mieszka już w innym apartamencie z racji faktu, że jest już żonaty i ma syna, Ilyasa. Raper nie należy do najbiedniejszych ludzi w kraju, dlatego jego obecne lokum ma nowoczesny wystrój i należy do mieszkań o dość wysokim standardzie. Mieszka w Warszawie, gdzie rozwija swoją karierę. Z racji tras koncertowych, często jeździ jednak po Polsce, dlatego nie może prowadzić życia "kanapowego lenia" i trudno mu będzie zapuścić w mieszkaniu korzenie.

Czy Malik Montana ma dziecko?

Tak, Malik Montana ma dziecko. Ożenił się w obrządku muzułmańskim i wraz ze swoją żoną ma syna o imieniu Ilyas. Jak widać, raper nie odcina się od swoich etnicznych i kulturowych korzeni, dlatego nadał swemu synowi imię brzmiące dość egzotycznie w polskich warunkach. Ilyas to odmiana imienia Eliasz, które jest już bardziej rozpoznawalne w polskim kręgu kulturowym.

Malik Montana - Wiki

Co mówi Wiki o Maliku Montanie? Z krótkiego wpisu na Wikipedii na temat artysty dowiemy się, że jest niemiecko-polskim raperem i autorem liryki, który z pochodzenia jest Afgańczykiem. Wikipedia dostarcza nam również informacji na temat jego dorobku artystycznego. Znajdziemy tam dyskografię oraz najpopularniejsze single Montany. Płyty rapera to "Haram Masari" z 2016 roku oraz "Tijara" z 2018 roku. Z krótkiego wpisu na Wikipedii dowiemy się również, że Malik Montana jest muzułmaninem i ma żonę. Malik Montana kim jest

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News