donald tusk kasia tusk
Facebook/Make life easier
Wiadomości Pikio - 7 Maja 2019

Czym jeździ Kasia Tusk? Jej auto kosztuje tyle, co mieszkanie w Warszawie

Donald Tusk ostatnio spotkał się ze swoją córką, Kasią Tusk. Widać, że młodej mamie się powodzi. Przyjechała autem, które kosztuje tyle, co kawalerka w Warszawie! Czy blog jest jej jedynym źródłem dochodu?

Czym jeździ Kasia Tusk? Donald Tusk może być z niej dumny

Donald Tusk pod koniec stycznia został dziadkiem. Jego córka, Kasia Tusk, oczywiście nie poinformowała o tym swoich fanów. Można zauważyć, że nie chciała robić wokół siebie zamieszania. W jej życiu całkiem sporo się ostatnio wydarzyło, między innymi właśnie ślub oraz narodziny dziecka.

Choć od porodu minęły już ponad 4 miesiące, córka Donalda Tuska wciąż nie pochwaliła się swoim maleństwem. Jedynie ze zdjęć fotoreporterów możemy się dowiedzieć, że macierzyństwo bardzo dobrze na nią wpływa.

Kasia Tusk i jej nowe auto

Jak wynika z ostatnich doniesień fotoreporterów, Kasia Tusk odwiedziła dom swoich rodziców w Sopocie. Przyjechała swoim nowym autem wraz z mężem, synem oraz psem. Cała rodzina przyjechała do Sopotu nowym Volvo, którego koszt sięga 300 tysięcy złotych. W Warszawie kawalerkę w dobrym stanie jesteśmy w stanie kupić za podobne pieniądze.

Życie blogerki

Przypomnijmy, że córka Donalda Tuska jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Młoda mama oprócz popularnej strony na Facebooku od niedawna posiada również własną markę odzieżową, która również ma szerokie grono odbiorców. Mimo wszystko, blogerka ciągle ma przypiętą łatkę córki byłego premiera i często przez jego pryzmat jest oceniana.

Jedno jest pewne, Kasia Tusk świetnie się sprawdza w roli mamy oraz influencerki. Czekamy jedynie na to, aż blogerka w końcu pochwali się swoim maleństwem.

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News