Jaki jest Adam Małysz
Instagram - Adam Małysz
Izabela Gawron - 7 Maja 2019

Jaki jest Adam Małysz? Prywatna odsłona mistrza

Jaki jest Adam Małysz? Kim prywatnie jest najlepszy polski skoczek narciarski? Okazuje się, że tak naprawdę wiemy niewiele o naszym mistrzu z Wisły. Pilnie strzeże swojej prywatności i rodziny. Skromny skoczek w wywiadach unika opowiadania o sobie.

Jaki jest Adam Małysz? Wielu z nas się na pewno zastanawia nad tym, jacy są prywatnie znani i sławni ludzie. Większość z nich chroni swoją prywatność i nie dopuszcza do swojego codziennego życia. Są też tacy, którym obojętne, jak są postrzegani. A jaki jest Adam Małysz, nasz mistrz z Wisły?

Jaki jest Adam Małysz?

Osiągnięcia Adama Małysza zna prawie każdy. Wpisany został na stałe w historię sportu, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Czterokrotny medalista z Igrzysk Olimpijskich, wielokrotnie stawał na podium udowadniając swoją potęgę i umiejętności. Tuż przed oddaniem swojego skoku jego twarz wyrażała nie tylko pełne skupienie, ale także pewność siebie.

Spełniony i pewny swoich wartości sportowiec zarażał kolegów po fachu entuzjazmem. Jaki jest Adam Małysz? Tak na prawdę od samego początku swojej kariery porażał swoją nieśmiałością i skromnością. W każdym wywiadzie starał się mówić tylko o sporcie, a także o swojej formie. Nie zmieniło się to nawet wtedy jak już osiągnął niebywały sukces i stał się żywą legendą.

Adam Małysz prywatnie

Okazuje się, że tak naprawdę prawie nic nie wiemy, jaki jest mistrz prywatnie. Co lubi, jakie ma pasje, o czym niegdyś marzył? W każdym wywiadzie podkreślał, jak ważna jest dla niego prywatność. Adam Małysz nie lubi w wywiadach mówić o swoim życiu, woli zostawić dla siebie sprawy związane z rodziną oraz osobistymi przeżyciami.

Jedną z nielicznych rzeczy, które wiemy o Adamie Małyszu, to fakt iż kocha samochody. Nie kryje swojej największej pasji. Po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego rozpoczął swoją przygodę w rajdach samochodowych. Już jako skoczek fascynował się autami, czytał wszelkie pisma motoryzacyjne, a nawet sam prowadził samochód w drodze na turnieje. Budziło to wiele niepokoju u trenerów, jednak niechętnie godził się na bycie tylko pasażerem.

Po swoim pierwszym dużym sportowym sukcesie kupił wymarzony samochód - golfa trójkę. Tak zaczęła się jego prawdziwa przygoda z motoryzacją. Wraz ze sławą i pieniędzmi przyszła kolej na następne wspaniałe cuda motoryzacji: Audi, BMW, Jeep i wiele innych.

Jaki jest Adam Małysz? Pilnie strzeże swojego prywatnego życia i znamy zaledwie ułamek jego zainteresowań. Wydaje się być na pierwszy rzut oka bardzo otwartym i skromnym człowiekiem, ale prawdę znają tylko jego najbliżsi i on sam. Wiemy natomiast jedno, jest legendarnym polskim skoczkiem narciarskim i wzorem do naśladowania.

źródło: polskatimes.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News