Kaja Paschalska - mąż aktorki
instagram.com/kajapaschalska/
Wiadomości Pikio - 19 Kwietnia 2019

Czy Kaja Paschalska ma męża? Kim jest jej partner?

Kaja Paschalska - mąż, dzieci, kariera i życie prywatne - fani popularnego serialu TVP chcą wiedzieć wszystko o swoich ulubionych postaciach z Klanu. Jak toczą się losy aktorki? Paschalska zajmuje się nie tylko graniem w produkcjach telewizyjnych i spektaklach, ale także śpiewa. Czy przygotowuje się do wydania kolejnej płyty?

Kaja Paschalska - mąż, planowanie dzieci i szczegóły życia prywatnego gwiazd zawsze są tym, co najbardziej interesuje ich fanów. Celebryci, choć próbują za wszelką cenę zachować odrobinę prywatności dla siebie, nie zawsze są w stanie wszystko ukryć. Czy aktorka jest jedną z tych osób, które w mediach społecznościowych pokazują każdy aspekt swojego życia, czy może wręcz przeciwnie?

Kaja Paschalska urodziła się 25 lutego 1986 roku, ma więc 33 lata. Jest nie tylko aktorką, ale również wokalistką. Wydała dwie solowe płyty muzyczne. Jej pierwszy solowy album pojawił się w 2001 roku pod tytułem "Kaja Paschalska". Paschalska otrzymała za niego nagrodę w kategorii Debiuty w ramach konkursu Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Została ona również nominowana do nagrody Fryderyki jako Nowa Twarz Fonografii. Kilka lat później ukazał się jej drugi album "Kaja 2".

Na początku 2016 roku pojawiły się plotki na temat tego, że artystka nagrywa kolejną płytę, jednak do tej pory nie ujrzała ona światła dziennego. Cały czas Kaja Paschalska współpracuję z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Kaja Paschalska - mąż czy chłopak? Czy gwiazda zdradziła wielki sekret?

Kaja Paschalska nie ma męża, przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Od jakiegoś czasu spotyka się z Tomaszem Lewandowskim, znanym szerszej publiczności jako raper VNM. Jednak oboje odmawiają komentarzy na ten temat.

- Nie będziemy tego komentować. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam - mówiła managerka aktorki.

Paschalska i muzyk widywani są razem już od bardzo dawna, choć nigdy nie afiszują się ze swoimi uczuciami. Para zamieszkała razem, co zauważyli wnikliwi obserwatorzy na Instagramie, mają również wspólnego pupila, uroczego pieska Kripiego.

Kaja Paschalska wystąpiła u boku ukochanego na jego najnowszej płycie, jej występ gościnny pojawił się między innymi w utworze "Fosa". Aktorka wzięła również udział w nagraniach teledysku do piosenki "Tomek".

Kaja Paschalska i partner serialowy

Od 1997 roku Kaja Paschalska gra w Klanie, gdzie wciela się w postać Aleksandry Lubicz. Aktorka zamieściła na jednym z portali społecznościowych zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Jej fani od razu domyślili się, że chodzi o jej serialową rolę.

Ujawnione fotografie zdradzają, że Ola i Rafał, grany przez Marcina Kwaśnego, w kolejnych odcinkach produkcji TVP będą spodziewać się potomstwa. To radosna i zarazem nieco dziwna sytuacja, fani Klanu do tej pory myśleli, że mężczyzna jest bezpłodny. Czy serialowa bohaterka zmieni partnera? Dowiemy się już wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pamiętacie Tomka ze Złotopolskich? Wiemy czym się dzisiaj zajmuje Piotr Szwedes
  2. Agnieszka Sitek: aktorka Złotopolskich. Co się z nią dzieje?
  3. Co studiowała Marcysia ze Złotopolskich? Legendarny serial TVP nadal wzrusza
  4. Marta Gabriel - Złotopolscy. Kim jest aktorka wcielająca się w kultową rolę?
  5. Joanna Żółkowska - aktorka Klanu. Ile ma lat gwiazda serialu TVP?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News